Skocz do zawartości
Forum

Trzęsę się w towarzystwie


Gość gnieworz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gnieworz

Trzęsę się w towarzystwie osób które gorzej znam i jestem wtedy bardzo niezdarny.
Dzieje się tak nawet w towarzystwie dalszej rodziny, dalszych znajomych i osób których kompletnie nie znam.
Najgorzej jest jak muszę coś zjeść, jak stoję w kolejce do kasy, jak muszę gdzieś daleko dojść.
Nie trzęsę się cały czas tylko w momencie wykonywania danych czynności takich jak: obracanie głowy (nie mogę wtedy swobodnie jej znów skierować przed siebie) jak muszę coś zjeść to im bardziej zbliżam widelec do ust tym bardziej trzęsie mi się ręka a jak otwieram usta to zaczyna mi się trzęść cała głowa.

Proszę o pomoc, to coś od kilku lat utrudnia mi kontakty...
Zastanawiałem się czy to nie wina braku magnezu ale nigdy tak nie mam kiedy jestem sam lub z najbliższymi
Najgorzej jest przy dziewczynach nawet takich które mi się nie podobają.

Odnośnik do komentarza

odpowiedź jest ukryta w twoich snach, ale sny nie są to wymysły snu ale świat równoległy w którym każdy z nas żyję jednocześnie. Na początku musisz tam przejrzeć się w lustrze i zapamiętać szczegóły aby po obudzeniu się zapisać na kartce.
Ważne są w wyglądzie to co jest niecodzienne.

Odnośnik do komentarza
Gość znajdzlekarza.pl

Jest to silna nerwica z ktora niestety sam sobie nie poradzisz. Jedyne rozwiazanie to zglosic sie do psychologa/psychiatry www.znajdzlekarza.pl ktory oceni Twoj stan zdrowia. Przepisze Ci leki lub skieruje Ciebie na terapie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...