Skocz do zawartości
Forum

nerwy bole brzucha zawroty


tomas85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem jak to stwierdzila pani lekarz na tle nerwowym otoz od jakiegos czasu miewam bole po prawej strony brzucha, czuje sie zmeczony czasem tak jakby zakreci mi sie w glowie, zostalem wyslany na morfologie krwi, mocz krew utajona , usg jamy brzusznej i wszystko jest w porzadku jak to oznajmila pani doktor oprocz gazow jelitowych wyniki badan mam wrecz idealne. Zapisala mi espumisan i leki ziolowe na uspokojenie dodatkowo zrobilem test na helicobacter i wynik ujemny. Czy to naprawde jest na tle nerwowym te dolegliwosci co z tym dalej robic ? Czy poprostu czekac az samo minie jestem typem czlowieka akurat szybko denerwujacym sie jak cos jest nie tak.

Odnośnik do komentarza

tomas, przez Internet nie da się postawić diagnozy i stwierdzić, czy rzeczywiście cierpisz na nerwicę. Skoro jak sam twierdzisz, jesteś osobą szybko denerwującą się, możliwe, że to jakiś rodzaj zaburzeń nerwicowych. Konieczna jest jednak konsultacja u lekarza psychiatry, do której zachęcam. Możliwe, że wystarczy w Twoim przypadku popracować jedynie nad skuteczniejszymi technikami radzenia sobie ze stresem. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Przyznam sie do glupoty jaka zrobilem gdzie nie podalem o tym wczesn8ej wszystko zaczelo sie po 2-3 miesiacach jak zazylem anaboliki po namowie kolegi bo chcialem wygladac lepiej i bardziej zbudowanym. Po stosowaniu sterdyow wygladalem ze inni zazdroscili ale co mi po tym ze tak szybko jak przyszlo tak samo wszystko zeszlo i po tych 3 miesiacach zaczely sie te problemy teraz zaluje ze dalem sie jeden jedyny raz namowic na to paskudztwo.
Caly czas mam leki ze cos mi dolega, mialem badania wszsystkie ok to zaraz wyszukuje cos innego wtedy jeszcze bardziej wpadam w panike i czuje sie zle

Odnośnik do komentarza

glista albo lambla dlaczego lekarze nie badaja takich spraw albo je lekcewaza? moj lekarz byl mądry popatrzyl na prywatnym wyjezdzie powiedzial co mi jest i zebym zrobila takie badania, zrobilam je w łodzi i okazalo sie ,ze mial racje . pamietaj zrob badania na przeciwciala- to wazne, zadne 3 probki (nic nie wychodizlo) a potem kuracja metronidazolem w czopkach 3 dni potem przerwa 2 tygonie i powtorka, od 10 lat nic mi nie jest:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...