Skocz do zawartości
Forum

Niskie cisnienie zawroty glowy szumy w uszach panika ...


Gość Patrycja Pi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrycja Pi

Witam mam 25 lat rok temu urodzilam sliczna corczke ktora dopiero po 9miesiocu zaczela przesypiać cale noce.Od 2 miesięcy moje życie to koszmar zamiast spać w nocy i odpoczywać mecza mnie bole i zawroty głowy ciągle piszczy mi w uszach trzęsą mi się ręce nadmiernie sie pocę mam bardzo niskie ciśnienie zwykle ok 90/70 przy tym trtno ok 90.Mojego męża nie ma w domu caly czas taka ma prace ze wraca tylko w weekendy a ja umieram ze strachu boje się ze umieram czuje jak serce mi wali i tracę oddech zaczynam panikować i do tego caly swiat wiruje ....Wszystko zaczelo sie po zapaleniu zatok brałam antybiotyk nacromax bo od zatok miałam wysoka goraczke i nie mogłam ruszać Glowa od tamtej pory dalej cierpię dofam ze po ciąży nie mogę jeździć autem jest mi nie dobrze slabo nie sie, nie mam jyz na to wszystko sily proszę o poradę i pomoc.Bylam u lekarza rodzinnego miałam robiona morfologię cukier mocz cholesterol tarczyce i rtg kręgosłupa szyjnego w styczniu nam neurologa ale boje się ze do tej pory nie dotrzymam....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...