Skocz do zawartości
Forum

strach, drżenie rąk, myśli że zwariuje


Gość rafal0000

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle w głowie komentuje siebie, swój stan psychiczny, tak jak bym był psychologiem sam dla siebie i cały czas siebie diagnozował. Czasami dopada mnie panika, że jestem wariatem. siedze w domu sam i czuje bez powodu strach. kompulsywnie pije napary z melisy. najpierw robiłem sobie 3 napary dziennie po jednej saszetce. Teraz już robie każdy z dwóch saszetek jeden napar 2 razy wieczorem jeden po drugim.Zaczyna i to mi nie starczać, żeby zlikwidowć to uczucie ciągłej walkimz własnym umysłem. nie moge kopletnie żyć, spędzam całe dnie w pokoju przy jakiejś głupiej gierce online na tablecie a mam 26 lat, a ona zajmuje moje myśli.

Odnośnik do komentarza

W Twoim przypadku nie chodzi już tylko o lęki i natrętne myśli czy prowadzenie ze sobą wewnętrznego dialogu, ale też o to, że izolujesz się od ludzi. Unikasz kontaktów, tak naprawdę przestajesz żyć. Siedzisz całymi dniami w pokoju, zamknięty, grając w jakąś gierkę. Dokąd Cię to zaprowadzi? Jesteś przecież młodym mężczyzną, powinieneś być aktywny, pracować, rozwijać się, mieć pasje, spotykać się z ludźmi. To jest konieczne do normalnego funkcjonowania. Powinieneś jak najszybciej skonsultować się z lekarzem psychiatrą i podjąć próbę zmiany swojego życia. Im wcześniej, tym lepiej. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...