Skocz do zawartości
Forum

Problem ze snem.


Gość Darek12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 27 lat. Moje problemy zaczęły się rok temu, wtedy korzystałem z takiego programu "Second Life". Poznałem tam pewną osobę, z którą się związałem emocjonalnie. Jednakże ta osoba była ze Stanów Zjednoczonych i była (o wiele) starsza ode mnie. Po jakimś czasie zostawiłem ją ponieważ doszedłem do wniosku, że to nie miało sensu. Od tamtej pory dręczyły mnie wyrzuty sumienia, pociłem się w nocy i nie mogłem spać. Później w nocy miałem czasami ataki potliwości na plecach ale były one krótkie i przechodziły szybko. Teraz mam dziewczynę, pracuję ale trzy tygodnie temu, wieczorem złapał mnie taki silny atak, nie wiedziałem co się dzieje, czy żyję czy też nie. Dopiero po rozmowie z moją mamą uspokoiłem się, ale od tamtej pory ciężko mi było zasnąć i miewałem dreszcze, wcale nie czułem, że się wysypiam. Poszedłem z tym do psychiatry, stwierdził, że jest to nerwica, przepisał mi lek "Elicea" 10 mg. Objawi potliwości ustąpiły, ale pozostały trudności z zasypianiem i podminowanie z rana (głównie z powodu braku snu i martwieniem się co się ze mną dzieje).
Ostatnio zacząłem uprawiać sport (bieganie) aby się odstresował i zmęczyć.
Czy te objawy ustąpią? Czy też powinienem jeszcze zrobić dodatkowe badania? Czy to są objawy czegoś gorszego? np depresji? (nie mam problemów z kontaktami z ludźmi)

Pozdrawiam, Darek,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...