Skocz do zawartości
Forum

ZA WYSOKI PULS POMOCY!!!


Gość Moooofinek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moooofinek

witam, mam 21 lat. sama nie wiem czy coś się ze mną dzieje nie tak .. ciśnienie mam w normie dziś 111/68 natomiast puls 93 .. wczoraj puls wynosił 96. Wieczorem puls się zmniejsza, najgorzej jest rano i do południa. Miałam robione echo serca, EKG x2 i miałam robione podstawowe badania. wszystko wyszło super, pytanie brzmi czemu taki mam wysoki puls? co jest grane? Oraz chcę dodać, że jestem przewrażliwiona na punkcie serca i sprawdzam często puls palcem. Czy ktoś może mi powiedzieć czemu tak bije szybko a nie w normie :(

Odnośnik do komentarza

Błędne koło- ciągle jesteś w napięciu, że mierząc puls będzie za wysoki, puls wzrasta....Mierzysz i jest wysoki, denerwujesz się...puls jeszcze wzrasta...Panikujesz , że zaraz stanie się coś z sercem....Idź może do lekarza , niech przepisze ci coś na zmniejszenie pulsu np. propranolol.

Odnośnik do komentarza
Gość nerwusronin

Miałem silne ataki. Trzy razy trafiłem na pogotowie. Mimo, że starałem się uświadomić sobie, ze fizycznie jestem zdrowy i nic mi się nie dzieje wpadałem w panikę. Obecnie po kilku latach potrafię poskramiać ataki. Nie pozbyłem się nerwicy ale umiem sobie uświadomić moją moc.
Lubię dzielić się swoimi doświadczeniami http://poskromic-nerwice.blogi.pl/
Postawiłem sobie cel, żeby w końcu schudnąć. Takie cele pomagają skupić się na czymś do czego się dąży a nie na naszym cierpieniu. Załączyłem linki do suplementów, które mi pomogły pozbyć się brzemienia madmiaru złogów paskudnego tłuszczu i poprawić sobie samopoczucie. Mi się udało. Ale wiem jaka to walka i jak się cierpi. Wiem tez, ze to może wrócić. Jednak już dla mnie nie jest tak straszne mimo, że uprzykrza życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...