Skocz do zawartości
Forum

Codzienny ból głowy, brak apetytu, mdłości i osłabienie a nerwica


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu codziennie boli mnie głowa,mam brak apetytu,mdłości przy czym czuje "kluche" w gardle,osłabienie,zaburzenia snu,stres bez powodu,pocenie.Wyczytałam że to moze byc nerwica neurasteniczna.Prosze o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość karolina.karolina

Mialam to samo, diagnoza-zaburzenia nerwicowo-depresyjne. Bolala mnie tez Glowa codziennie przez 3.miesiace. Przepisano.mi antydepresant, pomogl po okolo 1.5 miesiąca, wszystko pomalu odchodzilo. Zapisalam sie tez na psychoterapię pod kątem nerwic. Wcześniej mialam jadłowstręt, dużo schudłam, nie moglam spac, pociłam sie bardzo w nocy, nie moglam wyjsc z lozka, mialam gule w gardle, nie mialam ochoty na nic.. , mialam mdlosci, drgały mi miesnie w calym ciele, jedzenia nawet nie.moglam przełknąć, istny koszmar! Juz niedlugo minie rok, jest lepiej, antydepresantu juz biore tylko pól tabletki, niedlugo lekarz kazal calkiem odstawić. Zglos sie do psychiatry po pomoc, samo nie przejdzie. Tez nie spodziewałam sie, ze cos takiego może spotkać akurat mnie..

Odnośnik do komentarza
Gość Karinka86

Wiem doskonale jak zmęczenie i ciągła ospałość mogą zdezorganizować życie, nie miałam co prawda przy tym mdłości, ale żyć się jakoś nie chciało, miałam nawet problemy, żeby wstać z łóżka, a co dopiero z domu wyjść. Idź do lekarza, a póki co może spróbuj z jakimś suplementem, ja np wolę unikać leków na receptę, bo wiem, że uzależniają- na brak energii polecam żeń szeń, ja akurat jestem bardzo zadowolona z gold żeń szeń complex, bo ma jeszcze dodatkowo witaminy, a zawartość żeń szenia jest idealna, no i mnie nie uczula.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Owszem, wymienione objawy (bóle głowy, mdłości, brak apetytu, zaburzenia snu, osłabienie, "gula w gardle", nadmierna potliwość itp.) mogą świadczyć o rozwoju nerwicy, ale w pierwszej kolejności należy skonsultować się z lekarzem, by wykluczyć somatyczne/anatomiczne podłoże dolegliwości. Jeśli wyniki badań wyjdą w porządku, dopiero później można szukać przyczyn w psychice i skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który oceni, czy to nerwica, czy inny problem. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość ChudzinkaTuzTuz

Mam na imię Krystyna i pierwsze objawy fibriomialgii to miałam już 15 lat temu, to były głównie problemy żołądkowe, jakieś kołatanie serca, szybszy oddech...Wyleczyłam się dopiero niedawno i to aż w Hiszpanii bo tylko tam się terapią zajmują, to jest klinika Asklepios. Polecam ich z całego serca, doprowadzają leczenie do końca, nie zostawiają pacjenta w połowie drogi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...