Skocz do zawartości
Forum

Neurastenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 28 lat, od około dwóch tygodni nie wiem co się ze mną dzieje. Najpierw pojawił się silny niepokój i dyskomfort w żołądku („ściśnięty żołądek”). Przypominały mi się różne negatywne sytuacje z całego życia w sposób bardzo wyolbrzymiony. Te myśli nie dawały mi wytchnienia – najgorzej było około południa, natomiast wieczorem objawy praktycznie zanikały. Nie mogłem normalnie funkcjonować, myśleć… Od kilku dni te myśli znacząco osłabły. Teraz jestem apatyczny, potrafię się wpatrywać długo w jeden punkt nie myśląc o niczym, mam problemy z koncentracją, logicznym myśleniem, odczuwam ucisk w głowie, chroniczne zmęczenie, ręce mi drżą, obserwuję również u siebie obniżoną koordynację ruchową. Od kilku miesięcy leczę się na zaburzenia erekcji, przy tej okazji zrobiłem chyba wszystkie możliwe badania krwi i jedynym wynikiem poza normą jest liczba monocytów 1,07 G/l. Co powinienem z tym zrobić? Do jakiego lekarza się zgłosić?

Odnośnik do komentarza

Witaj RandomLife!

Przez Internet nikt nie postawi diagnozy. Wykazujesz niespecyficzne objawy, dlatego nawet trudno sprecyzować podejrzenia diagnostyczne. Co prawda, niepokój, napięcie psychiczne, stres, ucisk w żołądku, apatia, zmęczenie, problemy z koncentracją i myśleniem oraz drżenie rąk mogą wskazywać na zaburzenia z grupy nerwic, np. neurastenię, ale najpierw powinieneś wykluczyć dolegliwości ze strony organizmu. Czy w związku z leczeniem zaburzeń erekcji bierzesz jakieś leki? Może to one mają na Ciebie taki wpływ? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...