Skocz do zawartości
Forum

odzywki, silownia, nerwica, problemy ze snem, pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nerwice powoli z niej wychodze caly czas pracuje nad tym. Teraz mam takie pytanko biore odzywki kreatyne, aminokwasy, białko i chodze regularnie na silownie i mam problemy ze snem jestem nie moge wogole spać, proboje wyciszyc swoje mysli ale i tak nie moge zasnąć. Co zrobić zeby zasnąć. Dodam ze trenując i biorąc odzywki mam lepsze samopoczucie i lepszą chęć do życia, nie mam zamiaru jak narazie odstawiać odżywek. Prosze o porade specjaliste.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witaj. generalnie niestety nerwica ma to do siebie ze zaburzony zostaje mechanizm zasypiania, z reguly włacza sie taka dziwna bezsennosc. mozesz nie przespac 3-4 dni i jakos wegetowac:)znam temat z autopsji. nie jest dokladnie zbadane na jakiej zasadzie to działa. ja potrafiłem nie spac przez 5 dni. tabletki nasenne zamulaja czlowieka, owszem zaypiasz ale to dobre rozwiazanie na krótka mete, organizm sie przyzwyczaja. mi osobiscie pomogła terapia i rozwiazanie problemów osobisych. wysiłek fizyczny jest dobry , ale nie bezposrednio przed snem. dobre dotlenienie i spisz jak suseł:) ale niestety przy nawrocie nerwicy zaburzenia powracaja. taki kalejdoskop. trzeba byc twardym i pokornym by z tym zyc. mi pomagała swiadomosc tego xe po 3 nieprzespanych nocach przychodzi 4 w jakims stopniu przespana:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...