Skocz do zawartości
Forum

Szybka akcja serca a nerwica


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam mały a może i duży problem chodzi o to że jak mam przeszkodę fizyczną np schodzy strasznie się męczę bardzo szybkie bicie serca odczuwalne w gardle i tak jak by nie równe bicie serca i cała głowa mi podskakuje (pulsuje) jak by miało wybuchnąć ogólnie jestem bardzo aktywną osobą fizyczną pale papierosy imprezy z alko i trawką miałem robione ekg badanie krwi i prześwietlenie klatki piersiowej wszystko ok u lekarza byłem i nic chodze do psychologa bo prawdo podobnie mam nerwicee

Odnośnik do komentarza

Współczuje. Ja mam 17 lat i epizodycznie a w pewnych momentach trwale też miałem tego typu trudności. Gdy pytałem sie o te dolegliwości lekarzy i psychologa specjalizującego się w nerwicach, to taki objaw jest normalny(o ile zostało wykluczone wszystko z medycznego pkt. Widzenia). Ja jeszcze do tego mam duszności i hiperwentylacje(szczególnie pod noc), kołatanie serca i inne - tak to też objawy nerwicy(w sumie jest ich tyle, że nie Zliczysz w pamięci). Polecam tabletki z melisą(nervoton, nerwomix) oraz suplementy wspomagające(magnez, Wapno)... Głowa do góry, psychoterapia u psychologa powinna pomóc. Jeżeli Miałbyś bardzo silne ataki nerwicy zawsze Możesz pójść i poprosić lekarza psychiatry(albo interne) o hydroksyzyne(mnie akurat to uczula), albo pochodne benzodiazepiny... To drugie mocno działa... Aczkolwiek popatrz, czy może nie pominąłeś jakiego badania... A tak w ogóle: występują u Ciebie jeszcze jakieś inne obajwy, oprócz tego?
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce z tą okropną chorobą...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...