Skocz do zawartości
Forum

czy to neriwca??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 18 lat Moje problemy zaczęły się od pierwszego lotu samolotem. Bardzo się wtedy wystraszyłam i w trakcie wycieczki doznałam czegoś takiego jak padaczka. Całe moje ciało się trzęsło, było mi słabo i strasznie się przestraszyłam, nie wiedziałam co mi się dzieje. Jakiś czas po powrocie do domu zaczęły się moje problemy. Wysoki puls, drżenie rąk, bóle, problemy żołądkowe. Ostatnio od tygodnia czuję ucisk w mostku i ciężko oddycham. Byłam u lekarza ale morfologia wyszła dobrze. Co robić? Dodam, że jestem bardzo podatna na stres i czasami mam uczucie, że nie daję sobie rady z własnym życiem.

Odnośnik do komentarza

Jednym z objawów nerwicy jest drżenie całego ciała. Nie jest to jednak padaczka, bo nie tracisz przytomności i nie przygryzasz języka (u Ciebie tego nie było , prawda?).Ciało się trzęsie ze strachu. Przelot samolotem był kataliozatorem do objawienia się nerwicy. Ja tez jestem podatna na stres, ale zawsze uważałam że dam sobie rade ze wszystim, do dnia kiedy mój mąz miał wypadek. Następnego dnia po tym zdarzeniu się zaczęło.... Musisz iśc do psychiatry i zapewne będzie musiała brać leki na uspokojenie i jakis antydepresant. Im wczesniej zaczniesz tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...