Skocz do zawartości
Forum

Nerwica natręctw, pogorszenie się stanu zdrowotnego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie wiem, gdzie mam się już zwrócić o pomoc, dlatego kieruję tutaj moje pytanie i problem. Za miesiąc kończę 18 lat, od paru lat mam zdiagnozowaną nerwicę natręctw (zaburzenia obsesyjno-kompulsywne). Potrafię płakać całymi wieczorami, mam bardzo często "doła", wykonywałam w ostatnim czasie badania krwi - wszystkie wyniki bardzo dobre, uczęszczałam do psychologa, lecz terapia nic nie pomagała, psycholodzy mi się bardzo często zmieniali, biorę tabletki antydepresyjne od kilku lat z przerwami, zamykam się na świat, mam myśli samobójcze (niekiedy okaleczałam się), spóźniają mi się miesiączki, lecz od pewnego czasu martwi mnie jedna rzecz... Z 4 lata temu po zawodach sportowych rozbolał mnie bardzo żołądek, po powrocie do domu wymiotowałam, z 1,5 roku temu, nagle, niespodziewanie zaczęłam wymiotować żółcią, pomimo tego, że czułam się dobrze, a przedwczoraj jak zawsze miałam skurcze żołądka i zaczęłam wymiotować, co dziwne! nie jedzeniem lecz samymi płynami, jakby wszystkimi substancjami, które wypiłam w ten dzień. Jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć, czy te wymioty są objawami nerwicy czy to już nie zalicza się do tego? Dodam jeszcze, że mam paniczny lęk przed wymiotowaniem i innymi chorobami, dlatego zawsze podczas tej czynności płaczę. Zaczynam się bać wychodzić z domu czy do szkoły, bo boję się, że zacznę tam wymiotować... Często mam drgawki, nadmierną potliwość lub zimne stopy i ręcę.
Liczę na jakąkolwiek pomoc...
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...