Skocz do zawartości
Forum

nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem zrozpaczona od kilki lat mam biegunki przeważnie w pociągu w drodze do pracy, bółe brzucha , wzdęcia, wiatry , często mi się odbija i ma żółty nalot na języku. 2, 5 ROKU lata temu miałam robioną kolonoskopię usunięto mi tylko polipa, po roku byłam na kontroli i wszystko wyszło ok. Ja się strasznie boję cały czas , ma również chyba nerwicę że to rak. Są momenty kiedy czuje się ok ale teraz od miesiąc a mam bóle i biegunki .Lekarz stwierdził że to jelita drażliwe przepisał mi EMANERE, I DUSPATALIN , biorę je od dwóch tygodni ale nie widzę jakiejś poprawy. Najdziwniejsze jest to ze w weekend czuje się w miarę dobrze dopiero niedzielę wieczorem zaczynają się bóle. Test na Helicobakter robiłam z kału i wyszedł negatywny. Czasami wydaje mi się że boli mnie tez żołądek. Teraz z kolei gniecie mnie w prawym boku jakby wątroba tak czasami mam, niekoniecznie to sa jelita.Przeżywam dramat jadąc codziennie rano do racy, bo jak tylko zamkną się drzwi ja walczę ze sobą bo bardzo mi się chce do toalety wstyd jest mi przed ludźmi, muszę nerwowo zażyć stoperan albo laremid ale ile można.Wczoraj byliśmy z mężem u znajomych i tak sobie pomyślałam żeby tylko nie zachciało mi się do toalety i zachciało .Co ja mam robić iść do psychiatry już nie daję rady.Czasami jak się czymś zajmę to porostu o tym zapominam i nic mnie nie boli Ale teraz od miesiąca mam ciągle jakieś dolegliwości.Pewnie miały tez na to wpływ moje traumatyczne przeżycia z przeszłości śmierć rodziców, brata, utrata pracy, teraz jest spokojnie a dolegliwości się nasilają. Proszę o pomoc i wskazówki

Odnośnik do komentarza

ESMERALDA12, podejrzewam, że Twoje dolegliwości gastryczne mogą mieć podłoże emocjonalne. Niestety wirtualnie nie da się postawić diagnozy. Jeżeli zależy Ci na rzetelnym rozpoznaniu, powinnaś pójść do lekarza psychiatry, który będzie miał szansę Cię zdiagnozować i zaproponuje odpowiednie leczenie (leki i/lub psychoterapię). Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...