Skocz do zawartości
Forum

marihuana-operacja(narkoza)-nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem. Zacząłem palić marihuane w 2 klasie gimanzjym, paliłem w bardzo duzych ilosciach do konca 1 liceum. Pozniej znalazlem dziewczyne, troche sie ogarnalem, palilem sporadycznie do konca drugiej. i od drugiej do teraz bardzo rzadko, 1-2-3 w roku. Odkad zaczalem palic sporadycznie zauwazylem dziwne rzeczy w swoim mysleniu. Przez palenie trafiłem do beznadziejnej szkoły, dla idiotów, odkąd ogąrnąłem głowę z amoku palenia miałem straszne ciśnienie żeby coś w życiu osiągnąć, moim celem były studia. Mam problemy z natrętnymi myślami, myślę o rzeczach kompletnie z kosmosu wziętych, przychodzą mi do głowy niewiadomo po co i dlaczego. Dodatkowo mam taką szybką zmienność myśli, myślę o jednym za chwile o drugim, mam wrażenie jakbym ciągle musiał o czymś myśleć. Dodatkowo każdą decyzje musze przemyslec sto razy, nawet bardzo błahe, np co zjem. Decyzja wyboru studiów czy związek z dziewczyna to w ogole niekoncząca się rzeka przemyslen. Mam tendencje do powrotu do sytuacji z niedalekiej przeszlosci, czy zachowalem sie dobrze, czy zle, czy sie nie wygupilem. Ogólnie bardzo wazna jest dla mnie moja osoba. Jestem zbytnio emocjonalny mimo że mam raczej twardy charakter. No i częste zmeczenie i spanie. Kiedy bylem w treningu, po wypiciu alko, straszne wyrzuty sumienia. a po nie daj boże zapaleniu trawki w chwili zlabosci to juz w ogole(staram sie tego nie robic juz i poki co mi wychodzi). Ogólnie mimo tych wszystkich objawów tak bardzo mi to nie przeszkadzało w zyciu. Miałem dziewczyne, trenowałem wyczynowo sport, chodzilem do szkoly, uczylem sie do matury, w weekendy wychodzilem ze znajomymi. Wiedziałem, że mam trochę poryty system, ale umiałem z tym żyć.Dodatkowo wiem, że to przez palenie marihuany w wieku dojrzewania. Moje problemy powaze zaczely sie po operacji przepukliny pod narkozą. NIedlugo potem poszedlem na studia, rozstalem sie z dziewczyna. Zacząłem strasznie sie pocic, glownie w stresie i gorącu, bole serca, widoczne zyly glownie na nogach szyi, nagly skok owlosienia na klacie, nogach rekach, niedawno zaczely sie drzace ręcę w stresie, troche szybsza przemiana materii. No i dziwne lęki i niepokój bez powodu lub np przed pojsciem na zajecia(wiem ze to glupie i zalosne, ale nie umiem nic poradzic. Nie pamietam czy mialem tak przed operacją). No i teraz mam mega rozkmine, chodze po lekarzach, szukam, czy to powikłania po operacji(narkozie), np. guz chromochłonny, stwardnienie rozsiane(o ile to może być powikłaniem) jakiś guz.. czy po prostu moje stresy, mysli, lęki, osiągnęły apogeum pod wpływem przewlekłych stresów (operacji,studiów,rozstania z dziewczyną) i nabawiłem się nerwicy(możliwe ze tzw. wegetatywnej). Jestem w trakcie poszukiwań przyczyny, mam już skierowania do neurologa i psychiatry. Z punktu widzenia endokrynologii(jeszcze tylko chce zbadac się w kierunku tego guza chromochłonnego) i laryngologii wszystko ok. Ktoś coś napiszę ciekawego o mojej domniemanej dolegliwości może? pozdrawiam was serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...