Skocz do zawartości
Forum

czy to naprewno nerwica?


Rekomendowane odpowiedzi

witam, gula w gardle, bóle różnych części ciała ostatnio łopatek i gardła , miałam robione już trochę badań- tsh, ekg, echo, całą morfologię, gastroskopię, rtg kręgosłupa piersiowego- tutaj wyszły jakieś (z tego co mówi lekarz) małe zwyrodnienia- mam iść na basen, dziś robię rtg klatki piersiowej, bóle- nie do zniesienia, kołatania serca, codzienne bóle głowy ( mam tętniaka?) Kardiolog - nerwica, internista też,przepisał leki na uspokojenie- ale ich nie biorę- bo się boję.

Odnośnik do komentarza

Witam i dziękuję za odpowiedź, u psychiatry byłam- kazał brać leki po których lęki, bóle i ogólne złe samopoczucie nasila się, kuracja ma trwać 6 m-cy i leki te podobno uzależniają. Rtg klatki w porządku. chciałabym jakoś uporać się z tym sama ewentualnie wspomóc psychoterapią- jednak bez leków psychiatra nie chce mnie dopuścić i koło się zamyka. Zastanawia mnie tylko czy: możliwe jest aby to nerwica powodowała takie bóle rożnych części ciała z rożnym nasileniem? codziennie boli coś innego, są dni że nie boli mnie nic. Boję się zwalania wszystkiego na nerwice.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...