Skocz do zawartości
Forum

Problm z nerwami po antybiotykach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wszystko zaczęło się od tego, że poszłam do lekarza z bólem brzucha, po badaniach mialam złe wyniki krwi i moczu, lekarz powiedział, że mam zapalenie nerki, oraz problem z jelitami (dużo gazów) i stąd ten ból. Dostałam dwa antybiotyki: CIPRONEX I METOCLOPRAMIDIUM, po dwóch dniach stosowania wróciłam do lekarza z zawrotami głowy, bólem brzucha, drgawkami, lekarz nie kazał mi brać METOCLOPRAMIDU bo to przez ten lek te objawy. Następnego dnia wzięłam CIPRONEX i również się źle czułam. Teraz nie biore już tych leków a od dwóch dni boli mnie głowa, mam ataki nerwów chociaż niczym sie nie stresuje, mam lęki przez następnym dniem, brak apetytu, ciągle mysle o tym ze znów będe miała atak. Wpadłam w jakąś paranoję, nie wiem czy to po tych lekach??

Odnośnik do komentarza

Moje Problmy, przez Internet trudno stwierdzić, czy Twoje objawy to skutki uboczne antybiotykoterapii, czy objawy somatyczne spowodowane lękiem o własny stan zdrowia. Odstaw antybiotyk, jak zalecił lekarz, poobserwuj siebie jeszcze kilka dni. Jeśli dolegliwości, na jakie się skarżysz, nie miną, skonsultuj się jeszcze raz ze swoim lekarzem. Może trzeba zmienić leki, bo jesteś uczulona na jakiś składnik? Niekoniecznie musi być to od razu nerwica. Pozdrawiam i życzę zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...