Skocz do zawartości
Forum

Tabletki przestały działać??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 13 lat i choruję na nerwicę lękową od 2/3 mies. Leczę się u psychiatry i dostaję leki, które zaczynają działać po miesiącu. I zaczęły. Przez ok. 2 tygodnie czułam się świetnie. Nie miałam żadnych lęków itp. aż do tego tygodnia. Najpierw miałam przeziębienie, chyba niedoleczone. Wczoraj wieczorem znów wrócił koszmar...czułam się jakbym była w tunelu, miałam kłopoty ze wzrokiem. Od paru dni chce mi się spać o ok. 18/19, a to dziwne...Czy to możliwe, że leki przestały działać? Bardzo się boję, jestem ciągle roztrzęsiona. Proszę o szybką odpowiedź i czy to przejdzie bez wizyty u specjalisty którą mam dopiero za 2 mies?? Martwię się że oszaleje

Odnośnik do komentarza

Przeczytaj sobie dokładnie ulotkę leku,leki SSRI tak działają czasami nawet podnosi lęk na początku leczenia,jeszcze tego nie stabilizują,poinformuj lekarza o tym może ci podnieść dawkę albo zmienić lek może to nie być ten,bo on tego nie widzi tak jak na oddziałach zamkniętych.A skuteczność farmakologi nie jest 100% skuteczna to tylko spomaganie bez terapii to ciężko jest coś trzeba robić z lękiem.

Odnośnik do komentarza

mi pomagal na sen i na nerwice
triticco jako dodtakowy do
mozarinu.
ale podstawa to poza lekami
psycholog.
czytalem że 70% przypadków
nerwicy da się wyleczyć poprzez
psychoterapię i prace nad sobą,
bo będziesz tam musiala ty wlaśnie
nad sobą pracowac
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...