Skocz do zawartości
Forum

Moje Objawy co oznaczają


Gość Krzysiek12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek12

Witam od dłuższego czasu mam takie objawy jak :
- Mrowienie głowy
-Drżenie rąk
-Bóle głowy
-Zawroty głowy
-czasami dochodzi brak apetytu
-ciemne mroczki w jednym oku czasami
-uczucie czegoś w przełyku
Badania które miałem :
-Morfologia krwi (wynik dobry)
-Rezonans magnetyczny ( wynik dobry)
-Gastroskopia ( wynik dobry )
-Usg jamy brzusznej (wynik dobry)
Moje pytanie jest takie czy po tych objawach można postawić mniej więcej jakąś diagnozę co mi dolega wydaje mi się że to nerwica ale mogę się mylić dziękuje za odpowiedź . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witaj. Ja choruję na nerwice lękową i zaczynało się podobnymi objawami. Także miałam drżenie rąk, uczucie czegoś w przełyku, zawroty głowy, duszności, ciągłe roztrzęsienie itp. Wybrałam się do psychiatry i powiedziała, że to są typowe objawy nerwicy. Nie bój się! Wiem łatwo mówić... Przy takich objawach trudno nie myśleć o najgorszym. Ja mam dostosowane leki itp. dzięki temu po 1 mies. (bo po takim czasie najczęściej zaczynają działać leki) czułam się dobrze. Co prawda teraz to wróciło, ale cóż..
Jak najszybciej skontaktuj się z psychiatrą, on na pewno ci pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysiek1211

Właśnie w tą środę jestem zarejestrowany do psychiatry. Kiedyś miałem objawy paniki w chodzeniu do szkoły jak byłem mały bałem się ludzi że ktoś mnie goni ... a teraz takie objawy mam i właśnie myślę od razu że to jakiś guz mózgu bo zawroty w gardle gula to myślę że rak przełyku ogólnie przechodzę ciężki okres mój tata zachorował na raka i możliwe że też wkręcam sobie każde objawy pod raka .. co to za życie...

Odnośnik do komentarza

Co do temperatury to nie wiem :/ Mam 13 lat i zbytnio się na tym nie znam. Wiesz, że myślałam dokładnie to samo o raku przełyku :) Nawet przez to nie mogłam przełykać pokarmu. Dziś się z tego śmieje, chociaż dziś czuje się nie najlepiej. Na prawdę nie martw się. Temperatura..może po prostu jesteś przeziębiony, a może to rzeczywiście z nerwów. Psychiatra ci pomoże. I nie staraj się z tym walczyć. Po prostu rób normalne czynności dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość Dortenga

Witam! Tak w skrócie :) U mnie zaczęło się od niepozornego zawrotu głowy, potem strach przed byciem samą, dosłownie... do toalety nawet chodziłam z partnerem, tydzień w ogóle się nie myłam, bo się po prostu bałam. Po dwóch tygodniach doszedł silny ból głowy, niesamowity ból uszu, kręgosłupa, rąk, potem to już była walka i prośba o ratowanie MNIE. Byłam wtedy zagranicą, nie znałam języka więc korzystałam z porad jednego z lekarzy, który mówił po polsku. Przez 8 miesięcy leczył mnie zdaniem: ,,Jest Pani zupełnie zdrowa,,. Kiedy straciłam słuch dał mi skierowanie do laryngologa. Hura. Przypadkiem dowiedziałam się o drugim lekarzu Polaku. Poszłam i od razu stwierdził nerwicę, dał mi lek, po tygodniu minimalna ulga, ale było coraz lepiej :). Minęło już 9 lat, bywało różnie. W tej chwili jestem jeszcze pod opieką psychologa i troszkę słabszych leków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...