Skocz do zawartości
Forum

POMOCY


Gość Arrow22

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam bardzo dziwne objawy ciągłe mi słabo nie jestem sobą ,doszły teraz zawroty głowy bóle głowy z prawej strony uciskowe oraz pulsujące , zatkane uszy , częste mroczki przed oczami uczucie guza na głowie możliwe że to kość a ja sobie wkręcam że to guz . Od urodzenia mam zniekształconą czaszkę z prawej strony ale ostatnio dotknąłem czegoś jak guz i zacząłem sobie wkręcać możliwe że było to już wcześniej tylko nie zwracałem uwagi na to . proszę o pomoc ...

Odnośnik do komentarza
Gość domi1234

Tez tak mialam. To jest nerwica,wmawianie sobie chorob i te bóle i zawroty Glowy tez,mialam to samo,bolala mnie Glowa 3 miesiące i mialam zawroty. Biore antydepresant i chodze na psychoterapię,Glowa mnie juz zaczela mniej bolec. Ciągle macałam glowe bo myślałam ze ten ból to ze guz rosnie,bolala mnie tez skora Glowy,nawet wydawalo mi sie ze mam slabszy sluch. To masakra. Wiem ze to nerwica i mam tez umiarkowana depresje do tego bo załamałam sie ze mnie ta nerwica dotknela. To choroba widmo, dużo pracy nad sobą, psychiatra i psychoterapia tylko moga pomóc.

Odnośnik do komentarza

Arrow22, drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Jeżeli masz zawroty i bóle głowy, mroczki przed oczami, możesz skonsultować się z neurologiem. Wówczas zbada, czy z Twoim mózgiem wszystko w porządku. Jeżeli jednak badania wyjdą OK, a objawy nadal będą Ci dokuczały, to diagnoza zaburzeń nerwicowych staje się bardziej prawdopodobna. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...