Skocz do zawartości
Forum

Agresja


Gość Despise

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiedziałem do jakiego działu wrzucić tego posta, ale mam nadzieje że mnie zrozumiecie...
więc, jestem chłopakiem mam 17 lat.
Mój problem polega przede wszystkim na moim stanie emocjonalnym. W życiu wiele przeżyłem,byłem i w sumie nadal jest upokorzany, wyśmiewany dziewczyny mnie dosłownie olewają, rodzice w domu ciągle się kłócą. problem w tym że noszę w sobie bardzo wiele nienawiści, bólu i cierpienia. Mam ochotę "zniszczyć " każdego przez którego cierpiałem. jedyne co czuje to nienawiść,gniew, złość i wrogie nastawienie do ludzi...
Co mam zrobić, nie chce już dłuźej taki być nie chce czuć obrzydzenia do ludzi.
proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Masz w sobie dużo przemocy,zacznij może chodzić na siłownie? Tam wyładujesz swoje emocje fizyczne.
Taki jaki Ty jesteś dla ludzi tacy ludzie są dla Ciebie.
Naucz się odanowywać nerwy,lepiej przemilczeć i nie zwracać uwagi niż się kłócić.
Jesteś wychowany w nie za dobrym otoczeniu bo jak piszesz Twoi rodzice się kłócą.Ciebie to boli i wgl. ale oni myślą,że jesteś już dorosły i rozumiesz;/ niestety się mylą i ich kłótnie przekładają się na Ciebie.Myślę że jako pierwsze musisz nauczyć się panować nad sobą,nad nerwami i emocjami.Jak będziesz zdenerwowany zamknij oczy,oddychaj głęboko i policz do 10,20,50 aż będziesz czuć się spokojniejszy.
Jest wielki pluus bo chcesz się zmienić.Myślę,że Ci się to uda :)
I pogadaj koniecznie z Rodzicami,NA SPOKOJNIE.Powiec im że nie chcesz żeby się kłócili i wgl.
I pomyśl o tym boksie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...