Skocz do zawartości
Forum

Czy nerwicę da się wyleczyć terapią?


Gość vampirkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ja na nerwicę zachorowalam 6 lat temu i dopiero po tych 6 latach odeszła odemnie teraz jestem zadowolona bardzo miałam psychoterapię i do tego leki udało mi się wyjść nie mam ataków jak dotąd udało mi się wyjść z tej choroby po prostu nie wmawiaj ze jesteś chory żyj każda chwilą po prostu musisz panować nad chorobą. Życzę tobie oby ci się udało trzymam kciuki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To dobrze, że się zapisałaś. Bo na jakiej podstawie zdiagnozowałaś u siebie nerwicę? Może to nie nerwica. Albo nerwica i do tego towarzyszą Ci jeszcze jakieś inne zaburzenia. Najlepiej to skonsultować. A co do samej terapii to ja wierzę w to, że można z tego wyjść jeśli się chce i pracuje nad sobą. Tylko właśnie trzeba CHCIEĆ. A no i polecam znaleźć dobrego lekarza bo to też ważne na kogo się trafi....

Odnośnik do komentarza

tzn akurat o lekarza się nie martwię, bo mam namiar z polecenia na panią Natalię Bekisz. Przyjmuje we Wrocławiu na ulicy Krawieckiej (na przeciwko galerii dominikańskiej). Chodzi do niej moja bardzo bliska znajoma i wiem od niej, że jest dobrym lekarzem. Tylko zastanawiam się właśnie co zrobić jak zaproponuje mi pójście do psychoterapeuty. Sama nie wiem co myśleć o psychoterapii, mam jakies takie mieszane uczucia.
no w każdym razie wizyta dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

vampirkaa, poczekaj na to, co powie lekarka i co Ci zaproponuje. Może to nie jest wcale nerwica, którą u siebie podejrzewasz? A nawet jest okaże się nerwica i psychiatra zaleci psychoterapię, to myślę, że jest to znacznie lepszy sposób leczenia niż łykanie leków. Psychoterapia umożliwia dotarcie do przyczyn problemów i ich przepracowanie, a leki jedynie łagodzą przykre objawy, poprawiają nastrój, ale nie eliminują przyczyn choroby. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...