Skocz do zawartości
Forum

Depersonalizacja i zawroty głowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Dawid, mam 15 lat, od jakieś 7-9 miesięcy temu, brałem regularnie dezodorant, przez szmatkę do buzi...żałuje bardzo że to robiłem, od teraz nawet patrzeć na to nie moge, więc to było tak, siedzę sobie, oczywiście z dezodorantem w ręku no i sobie go psikam do buzi... aż po pewnym czasie, nagłe uderzenie gorąca, cały oblałem się potem, kazałem dla kolegi dzwonić po karetkę, to było takie bardzo silne otępienie po godzinie to przeszło, lecz zawroty głowy zostały i pózniej jakos to sie wszystko nasilało, aż do tego czasu, teraz to jest po prostu jakaś masakra, doszło do tego takie coś, że czuję sie jak bym był nie w swoim ciele, patrze sie w lustro i wiem ze to jestem ja ale tak bardzo w to nie wieże, do tego jeszcze zaburzenia widzenia(widzenie za mgłą, mroczki przed oczami, jest to chwilowe i jak przetrze oczy jest już lepiej) Bardzo dziwny oddech, jak wezmę pełny oddech to od razu zaczyna mi się kręcić w głowie i mam taki atak i straszny lęk, że zaraz upadnę,do tego dochodzi takie jakieś dziwne zaburzenia czucia, dotykam i wiem że to nie jest prawidłowy dotyk, że to powinno bardziej boleć lub coś, odczuwam bardzo często puls w kręgosłupie i z tyłu głowy, wpajam sobie że mam jakiegoś guza w okolicy skroni, bo są bardzo podobne objawy do tego nowotworu, ostatnia ze wszystkich rzeczy to senność, kiedyś nie potrafiłem w dzień zasnąć, a teraz tylko sie położę i wystarczy 15-20 min i już śpię, przeraża mnie to nie wiem jak mam z tym dalej żyć, mieszkam w Niemczech byłem u lekarzy(a nawet leżałem 3 dni w szpitalu), oddawałem mocz, miałem robioną morfologię i badania na chemikalia i jeszcze tam na coś dokładnie nie wiem ale miałem 5 tubek wczepianych w werflon, także badanie eeg miałem robione i lekarz powiedział że wyniki mam dobre, po 1 dniu wyszłem do domu, rodzice mi nie chcą wierzyć do końca w to co mówie, bo oni myślą, że to takie wywinięcie sie ze szkoły i jak te wyniki wyszły dobre to już całkiem mi nie wierzą i nie wiedzą nic o tym zażywaniu dezodorantu, ponieważ bardzo boje sie im o tym powiedzieć bo wiem że będę miał poważne konsekwencje co do tego, jestem osobą bojącą się prawie wszystkiego, mam takie coś, że przed spaniem ide sprawdzić, czy rodzicę oddychają(wiem że to jest śmieszne, ale niestety tak już mam) lub jak Mama gdzieś pojedzie i nie wraca po długim czasie do domu to myśle, że miała wypadek, bardzo wasz proszę o pomoc... nie wiem co dalej ze sobą robić, myślę cały czas że umrę, zacząłem jakieś durne lisciki pozegnalne pisać i po prostu wiem, że umre i wpajam sobie to do głowy i tak to mówiąc jestem na to przyszykowany, czytam często , "jak jest po śmierci"...
Prosze Bardzo o pomoc, czekam na odpowiedź, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witaj Dawid!

Drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy, ale jeżeli Twoje wyniki badań wychodzą w porządku, a dolegliwości nadal nie ustępują, do tego dochodzą stany lękowe, to powinieneś udać się do lekarza psychiatry. Koniecznie porozmawiaj na ten temat ze swoimi rodzicami i skonsultujcie się z psychiatrą. Tylko on będzie mógł postawić rozpoznanie i zaproponuje odpowiednie leczenie (leki i/lub psychoterapię). Podejrzewam, że są to objawy zaburzeń z grupy nerwic, ale zweryfikować to musi specjalista podczas bezpośredniej wizyty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Witam, mam na imię Dawid, otóż mam następujący problem, brałem 9 miesięcy temu dezodorant(przez recznik do buzi) w tej chwili bardzo sie źle czuje, jakbym nie był soba, chcę sie tylko dowiedzieć czy ta chemia mogła wywołać jakiegoś raka lub guza mózgu(wogle jakąś poważna chorobę) ponieważ cały czas se wkręcam jakieś nie istniejace choroby, dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...