Skocz do zawartości
Forum

Nerwowy chłopak


Gość mariola1990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariola1990

Witam. Mam problem z chłopakiem, jesteśmy razem 4 lata, ale on przez ostatnie pół roku stał się bardzo nerwowy, bardziej niż zwykle, kiedyś był inni, więcej tolerował i nie złościł się o byle głupotę. Natomiast teraz potrafi wkurzyć się nawet o to, że podczas spaceru łuskam słonecznik czy o to, że chcę iść do koleżanek wieczorem, z którymi widzę się raz na miesiąc a z nim dzień w dzień! nie potrafię z nim już rozmawiać, ciągle się złości, gdy nie chcę z nim rozmawiać, ponieważ mam dość i chcę pobyć sama to wydzwania do mnie non stop, pisze, krzyczy na mnie... po jakimś czasie już mu przechodzi i jest jak do rany przyłóż... nie potrafię zrozumieć jego zachowania. strasznie mi cieżko :( wiele razy mówiłam mu, ze jak nie potrafi nad sobą zapanowac to niech się nie odzywa, niech idzie pobiega, niech robi cokolwiek aby nie wyżywać się na mnie.. nie pomaga.. dalej jest to samo. co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość Lawendowa

jeśli nic nie pomaga to daj sobie z nim spokój na jakiś czas. Powiedz, żeby przemyślał swoje zachowanie i jak przemysli to niech się do ciebie odzewie. wtedy nie odbieraj od niego zadnych telefonów, nie ma Cię. Może to da mu do myslenia

Odnośnik do komentarza

mariola1990, Twój chłopak ewidentnie nie potrafi kontrolować negatywnych emocji. Jeżeli doraźne sposoby na radzenie sobie z gniewem czy frustracją nie pomagają, np. relaksacja, ćwiczenia oddechowe, biegi, sport, aktywność fizyczna, to Twój chłopak powinien skorzystać z pomocy psychologa. Może warto podsunąć mu taki pomysł albo nawet wybrać się razem z nim do specjalisty? Wówczas byłoby mu raźniej i może łatwiej byłoby go nakłonić do takiego rozwiązania. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...