Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, utrata równowagi i ból w klatce


Dawid1999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Dawid, mam 15 lat, chciałbym was prosić o pomoc dotyczącą mojego zdrowia, 8 miesięcy temu wdychałem dezodorant przez ścierke (żałuje ze to robiłem) poczułem uczucie gorąca i uczucie że zaraz upadne, po tej całej sytuacji 3 dni było ok, lecz później zaczeły się własnie te zawroty głowy, utrata równowagi,lecz teraz jakby to się wszystko pogorszyło, doszły do tego następujące dolegliwości, czuję się jak bym nie był sobą, że to nie ja jestem w moim ciele,chodzenie wężykiem zaburzenia wzroku, czasami ból w klatce, czuje jakbym coś miał w gardle, jest mi trudno coś przełknąć ,i wmawiam sobie że zaraz umrę, że musze sie do tego przygotować i to zaakceptować, że zmarnowałem swoje życie, byłem u paru lekarzy, miałem robione badania takie jak:
Morfologia i OB
EEG
Badania wyszły dobre, leżałem nawet 3 dni w szpitalu żeby to wszystko sprawdzić dokładniej, lekarz powiedział żebym się niczym nie przejmował i będzie ok, lecz ja jestem inną osobą zawsze jak tata lub mama nie odbiera telefonu to zawsze myślę że ktoś ją/jego napadł lub mieli wypadek, nie daje rady powoli z tym żyć, niedługo zapisuje sie do psychologa i ciekawe co on powie, lecz boje sie że nie doczekam tego, prosze pomóżcie mi i powiedźcie co to mi, waszym zdaniem dolega.
Dziękuję, pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza

Witaj Dawid!

Drogą wirtualną nie da się postawić żadnej diagnozy, ale uważam, że powinieneś się udać z rodzicami do dobrego lekarza psychiatry. Jeżeli w badaniach wszystko wychodzi w porządku, lekarze nie znajdują przyczyn Twoich dolegliwości, to prawdopodobnie objawy mają podłoże emocjonalne, nerwicowe. Zawroty głowy, problemy z równowagą, derealizacja, depersonalizacja, bóle w klatce piersiowej, zaburzenia widzenia, drętwienie kończyn mogą być somatycznymi objawami stanów lękowych.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...