Skocz do zawartości
Forum

Nadwrażliwość i bujna wyobraźnia a nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie jestem wrażłiwa .. ale to strasznie.. czasem moja wyobraźnie ponosi mnie i wyobrażam rzeczy których nie ma , czarne scenariusze tkz. Łzy w oczach wtedy , albo ktoś coś powie złego na mój temat lub mi kogos bliskiego to starszny płacz pokryjomy.. Często denerwuję się bez powodu .. Jestem osobą strasznie cichą i spokojna i moje nerwy są w środku .. Nie wiem co mam robić .?

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo... ciągle sobie cos wyobrazam i zapominam o rzeczywistości.... Emocje chowam w sobie - dużo rysuje, piszę itp. - ale nie niestety, to nie pomaga... jeszcze bardziej rozwija moją wyobraźnię. Rozwijanie wyobraźni jest pozytywne, no chyba, że masz nerwicę lub derealizację... ;/

Odnośnik do komentarza

smakzakochania, objawy, jakie u siebie obserwujesz, nie muszą przesądzać o nerwicy. Płaczliwość, bujna wyobraźnia, czarnowidztwo, pesymizm, zamknięcie się w sobie, wrażliwość na krytykę mogą świadczyć równie dobrze o depresji, niskiej samoocenie czy jakichś problemach osobowościowych. Drogą wirtualną nie da się stwierdzić, czy coś dolega Ci w sensie klinicznym, czy jest to np. chwilowy kryzys, który minie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...