Skocz do zawartości
Forum

Mały penis


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilowaty

Witam.
Mam bardzo poważny problem związany z moim penisem. Mam 20 lat i odkąd pamiętam mój penis przypomina mi tego z lat dziecięcych. W wzwodzie osiąga lekko ponad 8 cm i do tego jest chudy. Przez lata liczyłem, że po prostu nie dojrzałem jeszcze, ponieważ nawet teraz wyglądam na 14-latka. Nie wiem co robić. Przestałem wierzyć w to, że jeszcze urośnie.
Wiecie gdzie może być problem?

Odnośnik do komentarza
Gość kamilowaty

psycholog Katarzyna Garbacz
Witam serdecznie,
Penis przestaje rosnąć około 18 - 21 roku życia, a jego największy wzrost występuje w okolicach 14 - 17 roku życia. Są to granice orientacyjne, wszystko zależy od indywidualnego rozwoju organizmu.
Pozdrawiam

No to coś jest nie tak z moim penisem biorąc pod uwagę Pani wypowiedź. Co powinienem zrobić? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość nie rozumiem was

dziewczyny ja was nie rozumiem tzn rozumiem ze chcecie byc mile ale po co oszukiwac ze wielkosc sie nie liczy?? przeciez wiadomo ze jest inaczej.... chyba ze macie w planie stalego partnera doic z kasy czy miec inne korzysci a na boku kochanka... wtedy seks sie nie liczy owszem

Odnośnik do komentarza
Gość kamilowaty

~pikolcia
do założyciela tematu !!!

robisz sobie z nas jaja ..... no nie ? :)

No właśnie. Tak myślałem, że nikt nie będzie już mi w stanie pomóc. Przykre, ale prawdziwe. Widzę, że nawet nie jesteście w stanie uwierzyć stąd nikt nie udzielił konkretnej odpowiedzi. Liczyłem, że jest jakaś szansa, pomoc, leki. Trudno, trzeba z tym żyć, nie wiem tylko jak.

Odnośnik do komentarza

~mgmg
ale dlaczego nie pójdziesz do lekarza, do urologa? Do urologa musisz mieć skierowanie od lekarza rodzinnego.

Hahahaha ! Jak mu urolog włoży palec to pupy, aby zbadać prostatę to niewykluczone, że przy okazji siusiak się mu wydłuży :P !

Odnośnik do komentarza
Gość robcioslaw

Witam mam 30 lat cale zycie borykam sie z malym i chudym penisem. Moj penis w stanie spoczynku ma 3/4 cm w stanie erekcji okolo 8/9 cm i chudy jak parowka. Pytanie czy cos mozna w tym kierunku zrobic zeby sam urosl do normalnych rozmiarow i grubosci czy nie ??

Odnośnik do komentarza
Gość WiktorWektor

Nie wiem jak wy ale ja polecam extra large PENIXEN3D. Nie dosc ze bedziesz miec wiekszego czlonka to jeszcze bedziesz mial lepsza erekcje no i na dzien dobry wieksze doznania seksualne. Sprawdz sam:) jesli nie zadziala to wysle ci stowke:D

Odnośnik do komentarza
Gość Michał ŁK

Jak chodzi o zabieg powiększania penisa to polecam dr Smoleńskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie. Ja u niego robiłem taki zabieg i mega jestem zadowolony, mam dużo większe przyrodzenie, a sam zabieg bardzo sprawnie mi wykonał

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...