Skocz do zawartości
Forum

Czy jest się czego obawiać przed zabiegiem usuwania stulejki?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przechodzę właśnie grzybicę penisa, stosuję się oczywiście do zaleceń dermatologa (smarowanie żołędzia specjalną maścią czy płukanie go solą fizjologiczną), lecz przynosi mi to straszny ból, dokładniej zsuwanie napletka bardzo mnie boli, ponieważ mam popękaną skórę no i wydaję mi się, że niestety mam stulejkę, przed tą grzybicą miałem problem ze zsuwaniem napletka ale tylko podczas wzwodu co oczywiście uniemożliwiało mi współżycie seksualne. Teraz czuję większy ucisk podczas zsuwania, nawet w stanie spoczynku, a o wzwodzie już nie wspomnę. Wysuszona, popękana skóra mnie bardzo piecze i boli przy zsuwaniu. Chciałbym się ogólnie dowiedzieć czy jest się czego bać podczas zabiegu usuwania stulejki? Słyszałem, że pacjenci w dużej mierze nie potrzebnie panikują, ponieważ zabieg nie trwa długo i przy znieczuleniu miejscowym nie jest bardzo bolesny. Chcę się po prostu pozbyć tego raz na zawsze, a nie zwlekać... Mam obecnie 17 lat i potrzebuję tego współżycia, lecz nie mogę go dokonać właśnie przez to świństwo. Dziękuję specjalistą za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...