Forum męskie sprawy

Czy mój penis nie jest zbyt mały?

~z...m

~z...m

Tak więc, pewnie częste tu pytanie, mam lat 18. I jestem wielkim chłopem, 193 cm wzrostu. Jednak rozmiar mojego penisa... Wiele do gadania. Już nie mówiąc o stanie spoczynku co wygląda śmiesznie. W wzwodzie mój penis (wykonując kilka pomiarów to tak średnio) wynosi jakieś 12, może max 13 cm długości i 11, może max 12 obwodu. Według niektórych stron internetowych można to podpiąć pod najniższe granice jednak ... Czy nie jest to za małe? Zwłaszcza że samemu mam prawie dwa metry a mój penis jest jak u dziecka? No i jest jeszcze jest stulejka. Mogę zdjąć skórkę ręcznie jednak sama przy wzwodzie nie schodzi. Dodam też że mam lekką nadwagę oczywiście uwzględniłem ten fakt w pomiarach. Więc to na pewno nie tak że tkanka tłuszczowa mi zabrała centymetr czy dwa.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Krystian KK

~Krystian KK

Jak każdy facet chyba chce mieć duże przyrodzenie. Ja miałem dość małego i dlatego zdecydowałem się na zabieg jego powiększenia , czego nie żałuję bo wyszedł super. Po zabiegu mam teraz dużo większego i moja partnerka jest mega zadowolona. Zabieg nic nie boli i nie trwa długo. Ja robiłem u dr Smoleńskiego w Klinice Bona Dea w Krakowie.