Skocz do zawartości
Forum

Czy mój penis nie jest zbyt mały?


Gość z...m

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc, pewnie częste tu pytanie, mam lat 18. I jestem wielkim chłopem, 193 cm wzrostu. Jednak rozmiar mojego penisa... Wiele do gadania. Już nie mówiąc o stanie spoczynku co wygląda śmiesznie. W wzwodzie mój penis (wykonując kilka pomiarów to tak średnio) wynosi jakieś 12, może max 13 cm długości i 11, może max 12 obwodu. Według niektórych stron internetowych można to podpiąć pod najniższe granice jednak ... Czy nie jest to za małe? Zwłaszcza że samemu mam prawie dwa metry a mój penis jest jak u dziecka? No i jest jeszcze jest stulejka. Mogę zdjąć skórkę ręcznie jednak sama przy wzwodzie nie schodzi. Dodam też że mam lekką nadwagę oczywiście uwzględniłem ten fakt w pomiarach. Więc to na pewno nie tak że tkanka tłuszczowa mi zabrała centymetr czy dwa.

Odnośnik do komentarza
Gość Krystian KK

Jak każdy facet chyba chce mieć duże przyrodzenie. Ja miałem dość małego i dlatego zdecydowałem się na zabieg jego powiększenia , czego nie żałuję bo wyszedł super. Po zabiegu mam teraz dużo większego i moja partnerka jest mega zadowolona. Zabieg nic nie boli i nie trwa długo. Ja robiłem u dr Smoleńskiego w Klinice Bona Dea w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...