Skocz do zawartości
Forum

Malutki penis(ek)


Gość wstydnis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wstydnis

Witam. Mam 19 lat. Od 17 roku życia co najmniej, albo dłużej mój penis nie rośnie a jak już to nwm 3mm... A zatrzymał się na 2-3 cm bez wzwodu, a w czasie wzwodu ma około 9cm. Wiem, że to nie jest normalne. Tylko pytanie czy coś da sie zrobić i czy nie jest na to za późno...? Wstydzę się tego i nikt nie wie o tym poza kilkoma chłopakami których miałem (tak jestem gejem) albo z nimi kręciłem i pisałem żeby byli świadomi w co by sie wpakowali. Z rodziny nikt nie wie o tym problemie. Czy da się odrazu pójść do urologa bez płacenia za to, czy trzeba najpierw do rodzinnego, żeby on wypisał skierowanie? Chcę żeby wiedziało o tym jak najmniej osób, które mnie znają. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość wstydnis

A i jeszcze dodam, że mam 187 wzrostu i 75-77 kg wagi, więc dość wysoki i szczupły co powoduje, że ten rozmiar jest naprawdę komicznie (dla mnie tragicznie) wyglądający. Jako gej raczej niestety nikogo na dłużej przy sobie nie zatrzymam, bo prędzej czy później partner będzie chciał seksu z normalnie wyposażonym facetem i zdradzi albo zerwie... help...

Odnośnik do komentarza
Gość wstydnis

~roztropny sedes
A po chuja ci większy chuj? Co prawda jest tu jakaś szkaradna baba której starcza 5 cm, ale ty wolisz przecież być zapinany a nie samemu zapinać innych.

No właśnie nie do końca masz rację. Gdyby każdy gej wolał być zapinany to nie miał by kto ich zapinać

Odnośnik do komentarza

Strasznie duzo chamstwa i prymitywu w tym temacie :( rozmiar jest jaki jest, ja jestem bi i tez mam niewielkiego jednak od kilkudziesieciu lat nie narzekam na klopoty z seksem, a moi partnerzy bi i geje uwielbiaja piescic wiec najlepiej dla ciebie, praktykowac z kims doswiadczonym i akceptujacym a nie z wulgarnymi malolatami hejtujacymi. Zapraszam chetnie pomoge w samoakceptacji :)

Odnośnik do komentarza
Gość 10 calowy wacek

~Lubiacy
Strasznie duzo chamstwa i prymitywu w tym temacie :( rozmiar jest jaki jest, ja jestem bi i tez mam niewielkiego jednak od kilkudziesieciu lat nie narzekam na klopoty z seksem, a moi partnerzy bi i geje uwielbiaja piescic wiec najlepiej dla ciebie, praktykowac z kims doswiadczonym i akceptujacym a nie z wulgarnymi malolatami hejtujacymi. Zapraszam chetnie pomoge w samoakceptacji :)

Ty jesteś tego przykładem. Nadstawiaj dupę i siedź cicho trollu.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

jeżeli masz wytrysk, czyli przyjemność, to olej trolli i realizuj się własnoręcznie lub zapisz się do klubu gejów. Ponieważ orgazm ma miejsce w mózgu a nie chuju, to olej docinki. A jak zechcesz ożenić się, to takim siurkiem zadowolisz żonę, bo jej łechtaczka wyzwalająca orgazm leży parę cm poniżej spojenia łonowego pizdy.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

i ważne, by siurek stał i szorował w piździe tych 10 minut, aż baba osiągnie orgazm, zatem wielkość w tym przypadku jest psu na budę.Ważniejsza milion razy jest wielkość w [min} niż w [cm]
A świadczy o tym masturbacaj kobiet, gdzie jej palec pieszczący łechtaczkę ma l=6 cm i fi=1,5cm
Notabene, wielki chuj to ból nie tylko dla pizdy ale jeszcze większy dla dup, zwłaszcza męskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość hemorol 33

ja ostatnio podłapałem hemoroida i lecząc go, ledwie wsunąłem do dupy sztyft z proctoglywenolem fi <1 cm!!!!!! Gdyby to była grubość chuja faceta, średnio >3,5cm, to bym się chyba z bólu zesrał. Jak ci geje mogą z dawania dupy czerpać przyjemność, to chyba jebani masochiści, cio?
Poza tym, zapewne w bólach muszą walić konia by się spuścić.
A już o smrodzie i podłapaniu wirusa brodawczaka i HIVa nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Gość do tej wolącej

>20 cm:
A w przypadku anala, to orgazm jak osiągasz, czysto analny, czy musisz dopieszczać łechtaczkę? Odbytnica, to mm gładkie i nie mają unerwienia czuciowego, więc taki orgazm, to fikcja, w dodatku śmierdząca i szkodliwa.

Odnośnik do komentarza
Gość do do tej wolącej

~do tej wolącej
>20 cm:
A w przypadku anala, to orgazm jak osiągasz, czysto analny, czy musisz dopieszczać łechtaczkę? Odbytnica, to mm gładkie i nie mają unerwienia czuciowego, więc taki orgazm, to fikcja, w dodatku śmierdząca i szkodliwa.

jełop nie miał nigdy zatwardzenia?

Odnośnik do komentarza

Nie da się czytać co niektórych wypowiedzi...

~Dźony petarda
To wynik pedałowania. za mało hormonów i całe szczęście nic nie można z tym zrobić.

proszę Cię wytłumacz co ma to tego pedałowanie? :D Ze niby dużo pedałuje rowerem? :/ Bo tak to zrozumiem. No chyba że tą kozacką wypowiedzią miałeś na myśli osoby homoseksualne? Bo to jest poprawa nazwa ;) Co do ilości hormonów,co Ty wiesz na ten temat bo chyba gówno!! To przez to że chłopak jestes gejem to ma za mało hormonów? | A co to ma do tego?Jego organizm funkcjonuje i rozwija się tak samo co u zwyczajnego heteryka i to jest potwierdzone.

~roztropny sedes
A po chuja ci większy chuj? Co prawda jest tu jakaś szkaradna baba której starcza 5 cm, ale ty wolisz przecież być zapinany a nie samemu zapinać innych.

Po tej wypowiedzi stwierdzam że ja chętnie bym Cie zapinał ciekawe czy w jękach jesteś taki fajny :*
Następny agent :D
~10 calowy wacek
Ty musisz nastawić się, że to inni będą cię rznęli. Tymi swoimi 9cm dużo nie zdziałasz.

A skąd Ty masz takie pojęcie na ten temat? Tatuś miał małego i Cię rznął? Bo skąd Ty możesz wiedzieć że 9 cm penisa nie zadowoli drugiego partnera? Nie każdy lubi duże no ale nie wiem jak Ty. Jesteś prymitywną istotą ludzką,poszkodowaną i nie nauczoną do życia społecznego,nie wiem kto Cie pod kołderką wychowywał :D

wstydnis
Ja też jestem gejem i rozumiem Cię w 100% Olej te wszystkie docinki ;) Ja osobiście mam sporo większy rozmiar ale to nie powód do chwalenia się. Wiem jak działa psychika naszego środowiska,nie każdy używa głowy. Powiem Ci szczerze że ja nie jestem zadowolony ze swojego rozmiaru,i co z tego że mam dużego jak sex nie zawsze jest taki przyjemny bo nie każdy chciałby olbrzyma w dupie,jest to jednak mega bul i nie przyjemnie z tego co mi mówią z obciąganiem jest tak samo 23 cm ciężko jest wziąść bo buzi po same jaja nie prawdasz? :) Ja jestem uni i nie miałbym nic przeciwko żeby mój parter miał sporo mniejszego ode mnie a nawet chciałbym tego :) I pamiętaj że prawdziwy mężczyzna pokocha Cię i będzie z Tobą za to jaki jesteś,jaki masz charakter,dobre serce a nie tylko z powodu dużych rozmiarów penisa. Masz dopiero 19 lat także Twój cały organizm jeszcze się rozwija i długość prącia też jeszcze się zmieni,możesz zgłosić się do jakiegoś specjalisty,poradzić się to nie zaszkodzi. Ja z całego serca życzę Ci wszystkiego dobrego i wierzę że poznasz prawdziwą miłość która zaakceptuje i pokocha Cię takiego jaki jesteś. Trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...