Forum męskie sprawy

Co zabrac do szpitala

~Tytanowy

~Tytanowy

Witam w lipcu ide do szpitala na odzial urologiczny na zabieg usuwania stulejki bede tam 3 dni lub tydzien i nie wiem co zabrac np.jakies dokumenty i jakie mam jedynie skierowanie od urologa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~obrzezany

~obrzezany

Kup sztuczny napletek i maść nawilżającą do miejsc intymnych. Po operacji będziesz musiał ich używać żeby zachować prawidłową skórę na powierzchni żołędzia i uniknąć późniejszych komplikacji.
Powinieneś też samemu się wydepilować, najlepiej przy użyciu kremu do depilacji albo w gabinecie kosmetycznym przy użyciu wosku. Jak tego nie zrobisz to piguły będą cię golić a przy okazji całego cię pozacinają. Po operacji takie zacięcia i wrastające włoski będą szczególnie uciążliwe.

~Tytanowy

~Tytanowy

@Obrzezany ale woskiem boli cholernie a maszynka to się po zacinam chodzi o same włosy łonowe? bo jak też na jajkach to ja ich nie dam rady zgolić woskiem ani maszynka

~obrzezany

~obrzezany

Wszystkie, na jajkach też. Jak nic nie wykombinujesz to cię będą golić jednorazówkami i wcale nie będą się przejmować jak cię pozacinają. Możesz spróbować kremem do depilacji (rozpuszcza włosy), tylko musisz uważać bo taki krem też może uszkodzić skórę.
Wydaje mi się że ból depilacji woskiem to i tak małe piwo w porównaniu do operacji stulejki.

~Tytanowy

~Tytanowy

@obrzezany tylko jak w bezpieczny sposób ogolić jaja żeby nie zaciąć skóry ?