Forum męskie sprawy

Problem z wzwodem u 26 latka.

~kubaaaaa91

~kubaaaaa91

Witam ! Problem zaczął się jakiś czas temu, od roku nie mam partnerki a z poprzednią w sprawach lozkowych bylo nam bardzo dobrze :) niedawno bylem u urologa, usg jąder w normie i wszystko inne tez, drobny zylak powrozka nasiennego ktory nie jest groźny. Przy badaniu per rectum poczulem bol, lekkie zapalenie prostaty, otrzymałem antybiotyk Xyvelam i brałem go przez 4 tygodnie. W tym tygodniu mam wizytę kontrolną. Mój tryb życia jest dosyć męczący, jestem kierowcą zawodowym i często jestem kilkanaście godzin za kółkiem. Staram się jeść warzywa i owoce, posiłki sa srednio regularne. Papierosów nie palę, alkohol w weekendy i czasem sporo, nie mam partnerki od roku i nie uprawiałem też seksu od tego czasu. Nadwagi nie mam, jestem szczupły. Często czuje się niewyspany i czasem mam średnie chęci do życia choć kiedyś tak nie było. Jakie badania jeszcze wykonać i gdzie szukać problemu ? Dodam że nie mam porannych wzwodow a penis nie jest tak twardy jak był. Dzięki za pomoc ;)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Do Autora

~Do Autora

masz słaby dopływ krwi do siurka w wyniku miażdżycy.
Metoda: pełna terapia Gersona i trening rekreacyjny dla hormonu pn, prostacyklina. Poszukaj tu na forum linka do "vademecum zdrowia" i zastosuj się do wskazówek; innej rady nie widzę, no, chyba, że rakotwórcza viagra.

~kubaaaaa91

~kubaaaaa91

Nie mogę znaleźć nic na temat treningu oraz vademecum zdrowia. Wolalbym zrobić jakieś badania by upewnić się czy to miazdzyca czy coś innego. Na viagre jestem za mlody, alkohol odstawilem od tego weekendu ;)