Forum męskie sprawy

Szukam

Thola95

Thola95

Hej, wraz z Bratem i jego żoną prowadzimy firmę informatyczą , i chcemy pojechać na szkolenia do paryża, Znacie firmę, która mogłą zająć by się transportem ?

202152 thola95 Mężczyzna, 23 lata, karlin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~HansHans11

~HansHans11

Bardzo fajny będzie taki trójkącik albo na zmianę możecie zapinać bratową albo jednocześnie w rózne dziurki np jeden w anal drugi w buzie możecie też zrobić tak że jeden będzie ruchał suczkę o w tym samym czasie jego brat będzie go rżnął w dupsko tak jak więc widzicie kombinacji jest z pińcet

~roztropny sedes

~roztropny sedes

saskos trollu tu rozmawiamy o seksie grupowym, wię spadaj ze swoimi linkami.

~Zdenek.S

~Zdenek.S

Sam stosowałem iqman, więc z własnego doświadczenia napisze tylko tyle, że tak jak wcześniej za cud uważałem raz na dwa tygodnie (że sie udało), tak teraz za cud uważam dzień, w którym nie miałbym ochoty, a co ważniejsze nie byłbym wstanie...

~Dźony petarda

~Dźony petarda

By uprawiać seks grupowy wcale nie trzeba jechać do tego brudnego i zasyfionego Paryża. Można to robić gdziekolwiek. Fajnie jest też zaprosić większa liczbę uczestników np siostrę bratowej z mężem ich mamuśkę itd.

~Ann_244

~Ann_244

Często zapraszamy brata męża z żoną i kilkoro znajomych na takie imprezy. Zawsze staramy się by liczba uczestników była nieparzysta, co nam daje większe pole do popisu.

~konsorcjum

~konsorcjum

one same o tym marzą, tylko się wstydzą. Ale jak na imprzie w swoim gronie trochę za dużo wypiją ...

~hun-bam

~hun-bam

Moja żona po takiej zabawie w grupie znajomych jak ją kumpel wyruchał pierwszy raz w dupę, zdecydowała się i na anal ze mną. Wcześniej nigdy nie chciała się na to zgodzić.

~Odpowiedź eksperta

~Odpowiedź eksperta

Fajne sa takie igraszki w grupie. Tylko po chuja chcecie koniecznie jechać z tym do Paryża?

~10 calowy wacek

~10 calowy wacek

To co w Białymstoku lub nie bójmy się tego powiedzieć w Wąchocku inaczej /gorzej/ uprawia się taki seks?
Z tym Paryżem to wyjeżdżacie z jakiegoś snobstwa.

~koksownik

~koksownik

Moja stara jest na takich imprezkach gwiazdą. Świetnie obciąga wszystkim, a najbardziej lubi jak ją ujeżdża kilku facetów i babek na raz.

~zakres rzeczowy

~zakres rzeczowy

Na wakacje wymieniamy się z kumplem zonami. Oni jadą nad morze a ja z jego na Mazury.

~ciota

~ciota

ZBOCZKOW JEST WIELU ,LECZCIE SIE ,TRAGEDIA ,NO I PRZEZ TO POWSTAJA CHOROBY WENERYCZNE,NAWET PSY TEGO NIE ROBIA,ILE NA SWIECIE ZBOCZONYCH SEKSUALNIE LUDZI.PYTANIE SKAD SIE TO WZIEO TRAGEDIA ,JESTESCIE BRUDASAMI!!!!!!!!

~skala żygliwości

~skala żygliwości

Jak chłoptasie sami nie mogą zaspokoić swej żony to proszą o pomoc kolegów.