Skocz do zawartości
Forum

Korekta wędzidełka w Poznaniu???


Gość Topas

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do wizyty i zabiegu u doktora Piotra Cieślińskiego, który przyjmuje na Gajowej. Nie ma problemu z umówieniem się na wizytę. Wykonuje też zabiegi, możesz liczyć na komfort i bezbolesne działanie. miałem też ten sam problemem i wstyd ze strachem zniechęcał mnie do takiej decyzji. Okazało się, że konsultacja w miłej atmosferze, wyjaśnienie zabiegu korekcji wędzidełka. Zabieg był bezbolesny, miałem znieczulenie miejscowe. Po miesiącu zapomniałem o problemie. Polecam profesjonalizm, fachowe podejście i skuteczne działania pana doktora.

Odnośnik do komentarza

Poddałem się korekcie wędzidełka u dr P. Cieślińskiego i muszę przyznać, że zrobił to świetnie. Na zabieg umówiłem się oczywiście po konsultacjach i badaniach. Pan doktor zrobił w znieczuleniu , więc miałem komfort i spokój, nie musiałem się denerwować, że coś pójdzie nie tak, bo zasięgnąłem wcześniej opinii u znajomego, który też leczył się u tego samego lekarza. Dzisiaj już zapomniałem o moim wstydliwym problemie, cieszę dobrym zdrowiem dzięki fachowemu wykonaniu zabiegu. Polecam

Odnośnik do komentarza

Pan dr Piotr Cieśliński to bardzo dobry specjalista i fachowiec. Cieszy się uznaniem i pochlebnymi opiniami w zakresie leczenia i wykonywanych zabiegów urologicznych. Dlatego sam zdecydowałem się po przebytych stanach zapalnych prącia na wykonanie przez niego zabiegu podcięcia wędzidełka. Zabieg wykonany profesjonalnie w znieczuleniu. Po zabiegu szybko wróciłem do zdrowia i cieszę się aktywność seksualną.

Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do takiego profesjonalisty jak dr Cieśliński. To solidny specjalista z życzliwym podejściem do pacjenta. Posiada bardzo dużą wiedzę, doświadczenie, potrafi z wielką dbałością wykonać zabiegi by pacjent był zadowolony. Zdecydowałem się na zabieg korekty wędzidełka, choć miałem obawy. Jednak okazało się, że niepotrzebnie, bo pan doktor wykonał błyskawicznie i bezboleśnie. Naprawdę serdecznie polecam tego lekarza.

Odnośnik do komentarza

Trafiłem do specjalisty urologa dr. Piotra Cieślińskiego w celu skorygowania wędzidełka. Odkładałem ten problem, aż zdecydowałem się wykonać ten zabieg pod okiem sprawdzonego lekarza z dużym doświadczeniem.Pan doktor w sposób bardzo przystępny wyjaśnił mi na czym będzie polegać zabieg, omówił istotę przypadłości i tok leczenia po zabiegu. Zabieg odbył się w trybie jednodniowym w szpitalu, miałem zapewniony komfort psychiczny i "zero" stresu. Dzięki opiece pana doktora szybko wróciłem do zdrowia i aktywności zawodowej. Szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...