Forum męskie sprawy

TestonoX na masę jest bezpieczny?

~Michał2021

~Michał2021

Witam, śledzę amerykański rynek suplementów i takie ciekawostki napotykam, ostatnio mój znajomy z siłowni polecił bym zainteresował się TestonoX. Po wnikliwej analizie i rozmowie z kilkoma trenerami potwierdzili moje przypuszczenia środek nowy skuteczny, solidnie buduje masę mięśniową i pali tłuszcz z okolic brzucha, ale nic nie wiem o bezpieczeństwie tego Testonox.
Czy znajdą się tu jakieś osoby które stosują TestonoX i podzielą się opinią, samopoczucie, wyniki, zdrowie? Jakieś efekty uboczne? Wszyscy twierdzą, że jest ok i samopoczucie rewelka, ale to moi znajomi garstka, 3-4 osoby.
Dziękuje za pomoc.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Krystian_Medycyna

~Krystian_Medycyna

Witaj, mój znajomy stosował Testonox. Jedyne co zauważył to szybszy wzrost włosów i paznokci z efektów ubocznych, a tak samopoczucie jak piszesz rewelka i waga do góry, sucha masa mięśniowa no i ubyło mu sporo z brzucha także, wszystko u niego ok.

~Jarek233

~Jarek233

Brałem testonox raczej jest bezpieczny ,ja nie miałem zadnych skutków ubocznych ,kupiłem 4tyg jedno opakowanie i przytyłem 4,5kg

~Koksik552

~Koksik552

Siemka brałem to nawet spoko efekty, jadłem 3 tabletki na raz to nieźle klepało strasznie pompowało mnie na treningu ale przy takiej dawce robiły mi sie rozstępy od szybkiego wzrostu mięsni

~Maciek_trenuje

~Maciek_trenuje

U mnie tak srednio 3,5kg do góry w miesiac, spodziewałem się lepszych wyników

~Trener00

~Trener00

Witam ,nie słyszałem o tym środku jeszcze, jak bede miał czas to przetestuje i zdam relacje

~Filip_GG

~Filip_GG

jak chcesz brać testonox to poćwicz przynajmniej naturalnie rok.. zamiast się brać za takie konkretne suple :) pozdro.

~AlekWp

~AlekWp

efekty po testonoxie nawet spoko jak za te pieniądze to dobry środek

~amur12

~amur12

Jak to najlepiej dawkować ważę 67kg i mam 175 cm wzrostu chciał bym przytyć kilka kg ,zakupiłem 3 opakowania,doradzi ktos?

~KasiaFitneskA

~KasiaFitneskA

Kupiłam dla faceta testonox, seks był u nas chyba częstszy niż jego wizyty na siłowni. Mąż miał wysokie libido po tym, ale jeżeli chodzi o budowe masy to skarżył się, że średnio mu idzie, z natury jest szczupły, ale dla mnie jego przemiana była na "wow" on tego nie widział bo sie przeglada nacodzien w lustrze, ale ja zauważyłam mocno rozrósł sie w barkach, klatce piersiowej i ramionach, zrobiły się twarde mięśnie i wyszły mu żyły na nich, mnie kręci taka sylwetka więc seksu było u nas sporo gdy wziął sie za siebie.

~KrzysieKT33

~KrzysieKT33

Porównałem swoje dwa zdjęcia na testonox i na sucho, weszło mi 6kg mięśni przez miesiąc najbardziej urósł biceps o 3,5cm i barki z klata wysadziło, planuje dokupić kolejne dwa opakowania. jak skończe cykl to dam znać jak dalej efekty pozdro

~Trener_Witek

~Trener_Witek

Mój podopieczny przygotowuje się do zawodów, łyka 2 tabs dziennie Testonox i jest mocno wyrzeźbiony i umięśniony, stosujemy do tego dobrze dobrany trening i dietę, sylwetka jego robi wrażenie na ulicy, przechodni się ogladają cały czas, a na siłowni jak trenujemy, wszyscy zagadują nas.

~MiniKox

~MiniKox

Zamawiam bezpośrednio zawsze od producenta z testonox.pl ale jak ktos mieszka W UK to polecam testonox.com szybsza dostawa na terenie UK

~zardzewiałygranatnik

~zardzewiałygranatnik

Jest całkowicie bezpieczny. Tylko ptaszek po 2 tygodniach nie chce stawać. Ale to pryszcz ...

~ongo

~ongo

A po co pe.., znaczy się gejom stojący chuj? Oni raczej wolą być zapinani niż zapinać.

~specc

~specc

Śmiało możesz brać. Raka prostaty dostaniesz dopiero po czterdziestce /alb przed/.

~Olandra

~Olandra

Mój były gdy zaczął to brać przez tydzień rzygał jak kot. Potem zrobił się całkiem do niczego w łóżku. Musiałam z nim zerwać.

~Torba Borba

~Torba Borba

~specc- jeszcze wcześniej dostanie raka jąder. Po wyleczeniu będzie cieniutko śpiewać.

~Musztardnik

~Musztardnik

Brałem to badziewie, jest tragiczne. Zadnego przyrostu mięśni, a to rzyganie co 10 minut może człowieka wykończyć.