Forum męskie sprawy

Stagnacja mięśni

~artus27

~artus27

Siema! Problem jak w tytule. Znacie jakieś skuteczne sposoby na jego wyeliminowanie? Trenuję od roku i kompletnie nie mam progresu. Możliwe, że robię coś nie tak. Czy ktoś z Was także borykał się ze stagnacją?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Nathen

~Nathen

A jak wygląda twoja dieta? Jak jest nieprawidłowa to nie ma opcji, że uzyskasz jakikolwiek progres. Jeżeli to rzeczywiście stagnacja to według mnie warto sięgnąć po jakiś suplement, żeby uzupełnić braki w organizmie i zastymulować lepsze przyswajanie składników odżywczych.

~artus27

~artus27

W diecie znajdują się przeważnie wysokobiałkowe produkty typu wołowina lub drób, ponadto węglowodany przed i po treningu. Wydaje mi się, że nie jest zła. Nie będę przybliżał bardziej szczegółowo, bo trochę by to zajęło. Ogólnie rzecz biorąc układał mi ją dietetyk. Wracając do tematu suplementacji, masz może jakieś sprawdzone preparaty, które na pewno by zadziałały?

~Nathen

~Nathen

Od 6 miesięcy biorę LargoMass i szczerze mówiąc to na mnie w zupełności zadziałał. Dzięki niemu moja tkanka mięśniowa regularnie się rozrasta. Nie ma mowy o jakiejkolwiek stagnacji. Ponadto jest w zupełności naturalny, więc nie obciąża organizmu, jak to jest w przypadku syntetycznego syfu.

~artus27

~artus27

Wczoraj byłem w sklepie stacjonarnym z suplami i tam tego preparatu nie mają. Skąd go wytrzasnąłeś? Jakbyś mógł to od razu napisz jakie jest dzienne dawkowanie.