Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na potencję


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech.W

Stosowałem IQman i muszę powiedzieć że efekty przerosły moje oczekiwania.W sumie nie sądziłem że te tabletki aż tak szybko poradzą sobie z moim problemem.Dla mnie ważne jest to że te tabletki można dostać bez recepty.

Odnośnik do komentarza

To zależy, czy chcesz iść do lekarza, czy też nie. Bez recepty dla mnie był skuteczny maxon active. Miałem podobne problemy i wystarczy niecałe pół godziny i jesteś gotowy do akcji przez ok. 5 godzin. Możesz od tego zacząć, a jeżeli nie to wtedy lekarz ci coś z pewnością przepisze.

Odnośnik do komentarza

Moje problemy z erekcją rozwiązało stosowanie tabletek IQMAN .Zdecydowałem się na nie ze względu na bardzo dużą ilośc pozytywnych opinii.Owszem trochę czasu trzeba brać te tabletki ale przynajmniej efekt nie jest na 5 minut.

Odnośnik do komentarza

U mnie efekt przyniosło zastosowanie IQman, ale prawda jest taka, że u mnie był problem tylko z ereckja, to znaczy nie była ona pełna cały czas... no i z tego względu w sypialni nie było różowa.Ale grunt że te tabletki pomogły i na chwilę obecną mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Gość Nikolass

Na rynku jest sporo tabletek które niby mają pomóc rozwiazac ten problem.Ale jedyne z nielicznych które na prawdę działają to IQman.Kilka tygodni stosowania i u mnie erekcja jest taka jak u zdrowego 20 latka.

Odnośnik do komentarza
Gość Marian56

Poszukaj w sklepach lub na allegro IQ man. Ja probowałem sporo róznych srodków ale powiem Ci ze te sa najlepsze. Duze opakowanie, działanie rewelacja, nie ma zadnych skutków ubocznych. Sztywny, grubszy, no i duzo mozna po nich. Wazne ze sa legalne a nie jakies cudo z kosmosu.

Odnośnik do komentarza

Bardzo możliwe, że stresujesz się stosunkiem i przez to wynika ten problem. Jakiś czas temu miałem podobnie, ale u mnie wywołane to było przez przemęczenie organizmu. Wystarczyła odrobina relaksu i środek wspomagający potencję IQMAN i wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza

Ja stosuę maxon active. Jeżeli szukasz czegoś skutecznego, to możesz wypróbować, bo efekt będzie od razu, znaczy się po pół godzinie od zażycia. A problem miałem podobny, więc w twoim wypadku również powinieneś mieć dobry rezultat. Jezeli to nie pomoże, to chyba pozostanie lekarz.

Odnośnik do komentarza

×
×
  • Dodaj nową pozycję...