Forum męskie sprawy

Tabletki na potencję

Bartek995

Bartek995

Witam może mi ktoś polecić jakieś dobre tabletki na potencje ważne by to był lek a nie suplementacja. Mam problem z utrzymaniem erekcji (efekt długotrwałej masturbacji i kończenia na pół-wzwodzie). Ewentualnie od jakiego lekarza mógłbym dostać diagnozę i receptę na lek?

201211 bartek995 Mężczyzna, 23 lata, Leżajsk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Wojciech.W

~Wojciech.W

Stosowałem IQman i muszę powiedzieć że efekty przerosły moje oczekiwania.W sumie nie sądziłem że te tabletki aż tak szybko poradzą sobie z moim problemem.Dla mnie ważne jest to że te tabletki można dostać bez recepty.

~Olaf.S

~Olaf.S

Moim zdaniem, nie ma obecnie lepszego środka jak Iqman jeżeli chodzi o walkę z problemami z erekcją, w każdym razie w moim przypadku spisał sie on znakomiecie

~Juras45

~Juras45

Co do iqman, to tez uważam, że obecnie jest to jeden z lepszych o ile nie najlapszy środek wpomagający erekcją jaki można kupić w Polsce

~Jachu.S

~Jachu.S

Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było

~Andyyy

~Andyyy

To zależy, czy chcesz iść do lekarza, czy też nie. Bez recepty dla mnie był skuteczny maxon active. Miałem podobne problemy i wystarczy niecałe pół godziny i jesteś gotowy do akcji przez ok. 5 godzin. Możesz od tego zacząć, a jeżeli nie to wtedy lekarz ci coś z pewnością przepisze.

~Marcelli258

~Marcelli258

Jeżeli zawiodłeś się na tego typu środkach to polecam ci zastosowanie tabletek IQMAN.Działają świetnie i na efekty nie długo trzeba czekać.Po paru tygodniach twoja kobieta będzie bardzo zadowolona.

~Markuss2

~Markuss2

Moje problemy z erekcją rozwiązało stosowanie tabletek IQMAN .Zdecydowałem się na nie ze względu na bardzo dużą ilośc pozytywnych opinii.Owszem trochę czasu trzeba brać te tabletki ale przynajmniej efekt nie jest na 5 minut.