Forum męskie sprawy

Tabletki na potencję

Bartek995

Bartek995

Witam może mi ktoś polecić jakieś dobre tabletki na potencje ważne by to był lek a nie suplementacja. Mam problem z utrzymaniem erekcji (efekt długotrwałej masturbacji i kończenia na pół-wzwodzie). Ewentualnie od jakiego lekarza mógłbym dostać diagnozę i receptę na lek?

201211 bartek995 Mężczyzna, 23 lata, Leżajsk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Wojciech.W

~Wojciech.W

Stosowałem IQman i muszę powiedzieć że efekty przerosły moje oczekiwania.W sumie nie sądziłem że te tabletki aż tak szybko poradzą sobie z moim problemem.Dla mnie ważne jest to że te tabletki można dostać bez recepty.

~Olaf.S

~Olaf.S

Moim zdaniem, nie ma obecnie lepszego środka jak Iqman jeżeli chodzi o walkę z problemami z erekcją, w każdym razie w moim przypadku spisał sie on znakomiecie

~Juras45

~Juras45

Co do iqman, to tez uważam, że obecnie jest to jeden z lepszych o ile nie najlapszy środek wpomagający erekcją jaki można kupić w Polsce

~Jachu.S

~Jachu.S

Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było

~Andyyy

~Andyyy

To zależy, czy chcesz iść do lekarza, czy też nie. Bez recepty dla mnie był skuteczny maxon active. Miałem podobne problemy i wystarczy niecałe pół godziny i jesteś gotowy do akcji przez ok. 5 godzin. Możesz od tego zacząć, a jeżeli nie to wtedy lekarz ci coś z pewnością przepisze.

~Marcelli258

~Marcelli258

Jeżeli zawiodłeś się na tego typu środkach to polecam ci zastosowanie tabletek IQMAN.Działają świetnie i na efekty nie długo trzeba czekać.Po paru tygodniach twoja kobieta będzie bardzo zadowolona.

~Markuss2

~Markuss2

Moje problemy z erekcją rozwiązało stosowanie tabletek IQMAN .Zdecydowałem się na nie ze względu na bardzo dużą ilośc pozytywnych opinii.Owszem trochę czasu trzeba brać te tabletki ale przynajmniej efekt nie jest na 5 minut.

~Telesfor

~Telesfor

U mnie efekt przyniosło zastosowanie IQman, ale prawda jest taka, że u mnie był problem tylko z ereckja, to znaczy nie była ona pełna cały czas... no i z tego względu w sypialni nie było różowa.Ale grunt że te tabletki pomogły i na chwilę obecną mam spokój.

~onkaY

~onkaY

U mnie efekt przyniosło zastosowanie lewatywy, ale prawda jest taka, że u mnie był problem tylko z ereckja, to znaczy nie była ona pełna cały czas... no i z tego względu w sypialni nie było różowa.Ale grunt że te tabletki pomogły i na chwilę obecną mam spokój.

~Biały6

~Biały6

Mnie na taki problem pomogły tabletki IQman.Nie ma się czego wstydzić wystarczy popytać poszukać.Każdego może ten problem dopaść.Ważne że te tabletki przywróciły mi radość życia seksualnego.

~onkaY

~onkaY

Mnie na taki problem pomogły lewatywyn.Nie ma się czego wstydzić wystarczy popytać poszukać.Każdego może ten problem dopaść.Ważne że te lewatywy przywróciły mi radość życia seksualnego.

~Robson45

~Robson45

Mi polecono IQman i przyznaję, że jestem mega zadowolony. Poczytałem trochę i okazuje się, że to kompleksowy produkt - ma wszystko, co jest potrzebne aby erekcja była silna i mocna.

~onkaY

~onkaY

Mi polecono lewatywę i przyznaję, że jestem mega zadowolony. Poczytałem trochę i okazuje się, że to kompleksowy produkt - ma wszystko, co jest potrzebne aby erekcja była silna i mocna

~Nikolass

~Nikolass

Na rynku jest sporo tabletek które niby mają pomóc rozwiazac ten problem.Ale jedyne z nielicznych które na prawdę działają to IQman.Kilka tygodni stosowania i u mnie erekcja jest taka jak u zdrowego 20 latka.

~onkaY

~onkaY

Na rynku jest sporo tabletek które niby mają pomóc rozwiazac ten problem.Ale jedyne z nielicznych które na prawdę działają to lewatywa.Kilka tygodni stosowania i u mnie erekcja jest taka jak u zdrowego 20 latka.

~Marian56

~Marian56

Poszukaj w sklepach lub na allegro IQ man. Ja probowałem sporo róznych srodków ale powiem Ci ze te sa najlepsze. Duze opakowanie, działanie rewelacja, nie ma zadnych skutków ubocznych. Sztywny, grubszy, no i duzo mozna po nich. Wazne ze sa legalne a nie jakies cudo z kosmosu.

~onkaY

~onkaY

Poszukaj w sklepach lub na allegro lewatywy. Ja probowałem sporo róznych srodków ale powiem Ci ze te sa najlepsze. Duze opakowanie, działanie rewelacja, nie ma zadnych skutków ubocznych. Sztywny, grubszy, no i duzo mozna po nich. Wazne ze sa legalne a nie jakies cudo z kosmosu.

~Waldi.D

~Waldi.D

Ja zastosowałem iqman jak miałem problemy z erekcją i obecnie nie mam pod tym względem najmniejszych problemów.Więc moim zdaniem warto go kupić

~onkaY

~onkaY

Ja zastosowałem lewatywę jak miałem problemy z erekcją i obecnie nie mam pod tym względem najmniejszych problemów.Więc moim zdaniem warto ją zrobić.