Forum męskie sprawy

samotność

~veyrens06

~veyrens06

Cześć. Mam na imię Arek, niedawno skończyłem liceum i przeniosłem się do dużego miasta na studia. Jeszcze do niedawna byłem z dziewczyną, miałem nadzieję, że coś z tego będzie, ale nam nie wyszło- skończyliśmy ze sobą jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego. Już od początku studiów czuję sie samotny, o ile w liceum nie miałem problemów ze znajomymi, z ciągłymi rozmowami o tyle na studiach nie mam znajomych, dodam, że większość osób na roku to dziewczyny- uroki filologii. Samotność mnie bardzo denerwuje, nie mam z kim wyjść, nie mam z kim porozmawiać, generalnie mega smutno- czasami nawet pojawiają się jakieś głupie myśli, ale staram sie dość szybko je likwidować. Piszę to w sumie może trochę w charakterze prośby o poradę, ale bardziej żeby się zwyczajnie komuś wyżalić. Jeśli dotarliście aż tutaj to wielkie dzięki!!!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Maja256

~Maja256

Hey;)
Ja jestem sama już 5 lat.
Najgorzej jest kiedy posmakujesz związku bo wiesz czym on smakuje. Nic się nie martw znajdziesz swoją drugą połówkę i kolego w także. W życiu nikt nie powiedział że będzie łatwo. Głowa do góry;)

TomekMar

TomekMar

Przede wszystkim nie marudź. Nie ma co sie rozczulać i patrzyc wstecz. Nic Ci to nie da. Musisz wziąć sie w garść, zacisnąć zeby i zrobić plan zmian. Zycie jest ciężkie ale kwestia patrzenia na nie i zycie jest takie jakie sam je ułożysz. Poszukaj porad w internecie. pełno jest takch jak wyjść z dołka. Polecam portal XMOON Portal dla męzczyzn tu znajdziesz troche porad. i najwazniejsze pamiętaj - optymizm i do przodu.

208633 tomekmar Mężczyzna, 41 lat, Warszawa