Skocz do zawartości
Forum

samotność


Gość veyrens06

Rekomendowane odpowiedzi

Gość veyrens06

Cześć. Mam na imię Arek, niedawno skończyłem liceum i przeniosłem się do dużego miasta na studia. Jeszcze do niedawna byłem z dziewczyną, miałem nadzieję, że coś z tego będzie, ale nam nie wyszło- skończyliśmy ze sobą jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego. Już od początku studiów czuję sie samotny, o ile w liceum nie miałem problemów ze znajomymi, z ciągłymi rozmowami o tyle na studiach nie mam znajomych, dodam, że większość osób na roku to dziewczyny- uroki filologii. Samotność mnie bardzo denerwuje, nie mam z kim wyjść, nie mam z kim porozmawiać, generalnie mega smutno- czasami nawet pojawiają się jakieś głupie myśli, ale staram sie dość szybko je likwidować. Piszę to w sumie może trochę w charakterze prośby o poradę, ale bardziej żeby się zwyczajnie komuś wyżalić. Jeśli dotarliście aż tutaj to wielkie dzięki!!!

Odnośnik do komentarza

Hey;)
Ja jestem sama już 5 lat.
Najgorzej jest kiedy posmakujesz związku bo wiesz czym on smakuje. Nic się nie martw znajdziesz swoją drugą połówkę i kolego w także. W życiu nikt nie powiedział że będzie łatwo. Głowa do góry;)

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...