Skocz do zawartości
Forum

Stagnacja mięśni


Gość rafał30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Trenuję już od 3 lat, niestety dwa miesiące temu dopadła mnie stagnacja mięśni. Wysokobiałkowa dieta i regularne treningi nie przynoszą żadnego progresu. Powoli tracę motywację i chęci do dalszych ćwiczeń. Czy ktoś z Was zna jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby tkanka mięśniowa znowu zaczęła rosnąć?

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku sprawdziła się suplementacja, którą doradził mi trener. Przy doborze preparatu kieruj się głównie tym, żeby w składzie była arginina i jakiś naturalny booster testosteronu. Oczywiście nie zapominaj o regularnym treningu i pilnowaniu diety. Wtedy na pewno zobaczysz progres.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź sobie LargoMass, bo ma wiele dobrych opinii w necie. Skład też jest spoko, bo ma argininę, karnitynę i naturalny booster teścia. Zawartość to w 100% natura, więc nie będzie obciążał organizmu. Według mnie warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Z tego co się orientowałem to w sklepie go nie dostaniesz. Lepiej zamówić bezpośrednio od producenta, żeby mieć pewność, że produkt jest oryginalny. Naturalnym boosterem testosteronu w LargoMass jest ekstrakt z tribulus terrestris, który dodatkowo pozytywnie oddziałuje na potencję. Jest to sprawdzone info.

Odnośnik do komentarza

Mam już tego supla i stosuję od 3 dni. Dzienna dawka to dwie tabletki. Jak na razie zauważyłem, że podskoczyła mi wytrzymałość, bo podstawowe serie, które wcześniej wykonywałem aktualnie nie sprawiają mi żadnego problemu. Zobaczmy co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Wpadłem zrelacjonować działanie LargoMass stosowanego przez 2 tygodnie. Na początek poprawa wydolności, co według mnie przydaje się w dalszych treningach. 13 dnia porównałem wyniki bioimpedancji tych bez suplementacji z tymi ze stosowaniem suplementu. Okazało się, że nastąpił wzrost tkanki mięśniowej oraz spadek tkanki tłuszczowej. Szczerze mówiąc jestem wielce zaskoczony, że ten preparat rzeczywiście działa.

Odnośnik do komentarza

Powinien zadziałać. Jednak warto od czasu do czasu poćwiczyć. Co do diety to jest ona najważniejsza, bo to z nią LargoMass współdziała. Nie należy zapominać o tym, że arginina polepsza transport składników odżywczych do tkanki mięśniowej, a one dostarczane są wraz z posiłkiem.

Odnośnik do komentarza

Teraz to chyba nikt nie ma czasu na taki super regularny trening, mi to aż czasem żal. No ale co zrobić jak w domu żona i dwójka dzieciaków, a w pracy też jest co robić. Ale w tym przypadku LargoMass się sprawdza, bo mimo tego że nie ćwiczę jakoś super regularnie to i tak widać efekty.

Odnośnik do komentarza

Przy stosowaniu LargoMass w głównej mierze trzeba zadbać o wysokobiałkową dietę. W połączeniu z tym preparatem daje naprawdę świetne efekty. Dawkuję dwie tabsy dziennie i na mnie w zupełności działa. Aktualnie jestem na najlepszej drodze do uzyskania swojej wymarzonej formy.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...