Skocz do zawartości
Forum

Czy polewanie penisa alkoholem jest dobre?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i kolega polecił mi abym penisa pod napletkiem polewał alkoholem (ja robilem to krupnikiem 40% ale podobno lepszy jest w tym clu spirytus) podobno ma to na celu wzmocnienie twardości w czasie erekcji oraz wydłużenie stosunku na starsze lata. Powiedział też że najlepiej zacząć jak najwcześniej. Przez 4 dni go polewałem i wmasowywałem alkohol teraz pod napletkiem jest cały czerwony i troche boli. Czy to dobrze czy źle? Czy jak ból minie bedzie on twardszy?

Odnośnik do komentarza
Gość NatalkaM-I

Zrobił z Ciebie po prostu ,,kretyna'' nie obraź się. Spirytus na błonę śluzową a za taką uważa się zarówno gardło jak również okolice intymne. Nic na stare lata Tobie nie pomoże. Mężczyzna ma to do siebie, że zazwyczaj przynajmniej do 60 lat może się raczej nie obawiać o spadanie potencji. Natomiast warto dbać o higienę stosując najlepiej szare mydło lub żel do higieny intymnej. I nie słuchaj kolegów, którzy starają się dla śmiechu podpowiedzieć coś co się później źle może dla Ciebie skończyć. ,, Ale zawsze możesz im się odpłacić i powiedzieć, żeby spróbowali, że jak ty spróbowałeś to jest mega fajne uczucie :-) a nawet po tym parę centymetrów urosło ''

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...