Skocz do zawartości
Forum

do wszystkich urologów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od kilku lat mam problem, ktory założę się, że bedzie stanowił zagwozdke dla wszystkich seksuologów i zapewne nie spotkali się z takim przypadkiem w medycynie, nikomu nie ujmując...Zaczne od poczatku...W młodosci z czystej glupoty kilkukrotnie podczas masturbacji, stopowalem ręka wytrysk nasienia z racji tego,ze orgazm byl silniejszy...przestalem to praktykowac bardzo szybklo kiedy zorientowalem sie,ze erekcja jest minimalnie slabsza niz wczesniej...pozniej noramlnie uprawialem seks z kobietami i bylo wszytsko ok...po pewnym czasie zaczalem wykonwyac cwiczenia miesni kegla, co by zwiekszyc swoje seksualne osiagi i przynosilo to porzadany efekt, erekcja jak nigdy, penis jeszce wiekszy w obwodzie itp...w tamtym okresiem delikatnie naduzywalem masturbacji, po pewnym czasie zaczely pojawiac sie notorycznie sny erotyczne, ktore najpierw objawialy sie z wytryskiem, potem bez(wytrysk wsteczny tylko podczas snow erotycznych)...zauwazylem,ze sny coraz czesciej sie powtarzaja i wplywa to na kondycje mojego penisa, z racji tego,ze miesien kegla cwiczony (po snie erotycznym bez wytrysku) stawal sie mniejszy...ale cwiczylem ciagle miesnie, wiec to sie rownowqazylo...obecnie miesnien ewidentnie zanika 9mimo cwiczen), sny erotyczne caly czas sie powtarzaja, wiem,ze jeszcze chwila i miesnie kegla znikna calkowicie...czekam na konkretnie odpowiedzi urologów, bez ogolnikowych odniesien

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...