Skocz do zawartości
Forum

choroby weneryczne


Gość Adrian0

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku ok 31 lipca - 1 sierpnia 2016 odbyłem stosunek z przypadkową osobą. 16 sierpnia 2016 wykonałem badania m.in. na hiv, kiłę, wirusowe zapalenie wątroby (grupa luxmed). Lekarz powiedział, że test na hiv jest wiarygodny po takim czasie, ale wirusowe zapalenie wątroby już nie; wszystkie wyniki były negatywne. Do tego czasu nie uprawiałem podobnego seksu, ale po pewnym czasie od tamtego stosunku pojawiły mi się dwa narośla (po jednym na każdym policzku od wewnętrznej strony, nie są bolesne). Ponadto mam zmiany na języku (coś przypominającego grudki). Do tego powstają rany na wew. stronie policzków albo małe brodawki (lekko bolesne przy dotykaniu językiem, ale to chyba nie są afty, bo dawno temu je miałem i afty bolą o wiele bardziej), które ustępują po ok. 1-2 dniach. Skonsultowałem się z lekarzem internistą, który powiedział, że skoro te dwa narośla, które mam cały czas nie są bolesne, to nie wygląda to dla niego niepokojąco. Dodam, że zazwyczaj te ranki obok narośli występują po wypiciu alkoholu (zazwyczaj, ale zdarza się, że pojawiają się nawet gdy nie piję alkoholu). Do tego pojawiło mi się coś na penisie co wygląda jak grudki perliste. Martwię się, że mogłem coś załapać, proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o tzw. grudki perliste, to nie są one objawem choroby wenerycznej tylko bardziej chodzi o estetykę. oczywiście wcześniej należy to zbadać, czy tego typu grudki nie są wynikiem jakiejś choroby. jeśli nie to są specjalne zabiegi, które eliminują  tego typu rzeczy https://klinikamurano.com/oferta/dermatologia_estetyczna/grudki-perliste/

Edytowane przez Rafaella48
Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...