Skocz do zawartości
Forum

brak porannej erekcji


Gość riki_tiki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość riki_tiki

Mam 20 lat. Natknąłem się niedawno gdzieś o porannej erekcji i zacząłem się martwić. Nie wiedziałem, że powinna ona występować cały czas. Od kilku lat już jej nie miałem. Zdarza się czasami. Zdarza się też czasami, że się spuszczę we śnie. Mam też mało spontanicznych erekcji. Pamiętam, że w gimnazjum miałem poranną erekcji prawie codziennie, tak samo jak spontaniczne w dzień. Penis był wtedy bardzo twardy i dość długo stał. Z czasem to przeszło ale myślałem, że to w okresie dojrzewania jest normą. Gdy się masturbowałem to trwało to długo i penis był twardy. Teraz po kilku ruchach mam uczucie, że zaraz dojdę. Gdy robię chwilę przerwy to erekcja opada. Niestety jestem prawiczkiem i nie wiem jak to byłoby z dziewczyną ale zmartwiło mnie to. Dodam, że nie mam nadwagi, zdrowo się odżywiam, jestem aktywny fizycznie. W gimnazjum bolało mnie jądro i byłem u lekarza, który stwierdził, że mam żylaki na jednym jądrze ale teraz nie boli. ( Pewnie może to mieć związek więc wspominam o tym ) Na badaniach komisji wojskowej nic nie mówili że jest coś nie tak z jądrami. Proszę, napiszcie czy jest to poważne i co z tym zrobić. A jeżeli to od żylaków to czy ich operacja ( podwiązanie wtedy mi sugerowali w przyszłości) usunie problem? Tylko że te żylaki stwierdzono przed okresem gdy zacząłem się masturbować i przez parę lat było wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

To może być spowodowane problemami hormonalnymi. Najlepiej by było zrobić badania (testosteron, lh, fsh, tarczyce, ...). Jest szansa że endokrynolog by je wypisał (choć pewny wcale tego nie jestem). Poza tym kolejki...

Na żylaki najlepiej będzie zrobić USG, wtedy wyjdzie czy są, czy nie. To nie musi mieć związku.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...