Skocz do zawartości
Forum

Problem ze wzwodem


Gość WASD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat. Mam taki problem, że nie ważne czy masturbacja, czy kontakt z kimś innym to mam bardzo słaby wzwód. Rzadko zdarza się, żeby był w miarę zadowalający. Dzieje się tak od bardzo długiego czasu. Nawet nie pamiętam czy kiedyś było lepiej. Zdarzało mi się spuszczać z niepełnym wzwodem. Przyzwyczaiłem się też, że przy masturbacji mam napięte mięśnie nóg. Przy masturbacji to nie przeszkadza, bo mogę ułożyć się jak chce, jednak przy kontakcie z kimś innym już troche inaczej sprawa wygląda. Zauważyłem też, że nawet jak stanie w miarę okay przy masturbacji, to gdy zaczyna mi być naprawdę dobrze to jakby wzwód zaczynał słabnąć. Robiłem różne badania. Krew, mocz wszystko okay. Testosteron 848,80 ng/dl. Prolaktyna 7,37 ng/ml. Co do częstotliwości masturbacji no to różnie. Czasem bywało tak, że 2 tyogdnie nie trzepałem, ale przeważnie to tak z 5 razy w tygodniu bym powiedział. Rzadko sie zdarzało, żeby było więcej jak raz dziennie. Do seksuologa nawet miałem iść, ale stwierdziłem, że jeszcze może coś poczytam o tym. Ruszam się sporo, nie palę, piję z raz w tygodniu niewielkie ilości, jestem chudy ale odżywiam się wydaje mi się dobrze. Spotykałem sie i z chłopakami i z dziewczynami i w obu przypadkach to samo.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...