Skocz do zawartości
Forum

Przypadkowe Ściągnięcie napletka


Gość Zbyszek50

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbyszek50

Na wstępie dodam że jestem młody i nigdy nie slyszalem o ściąganiu napletka.Rano poczułem że jestem Mokry więc poszlem do łazienki oddać mocz i resztę spermy.moj penis był ślizgi,chcialem strzepac energicznym ruchem zdjalem napletek aż za żołądź glowilem się 10 minut jak to założyć spowrotem. bolało bardzo żołądź też bolał w dotyku jak cholera.w padłem w panikę udało mi się złożyć napletek spowrotem lecz teraz napletek zakrywa cały penis tak że w ogóle nie ma dziury czy nabawilem się stulejki?powinienem iść do lekarza czy to w ogóle było bezpieczne wiezadelko też mnie boli.na penisie prawie nie widać otworu przy oddawaniu moczu muszę ściągać skure.dodam że penis mnie teraz boli

Odnośnik do komentarza

Masz ewidentną stulejkę.Ale się jej nie nabawiłeś,tylko tak miałeś od urodzenia.Normalnie skóra powinna sie zsuwać i wracać na swoje miejsce bez żadnych problemów.Z tego co piszesz to doprowadziłeś prawie do załupka który mógł sie skończyć nawet martwicą członka.Nie próbuj na własną rękę kombinować bo sie źle to skończy.Udaj sie do urologa który zdecyduje o stopniu stulejki (bo masz ją na pewno) i o leczeniu.Powie ci też o wędzidełku bo i je możesz mieć zbyt krótkie.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...