Forum męskie sprawy

Problemy z erekcją u 50-latka

~b...l

~b...l

Witam! Proszę o informację co zrobic w przypadku problemów z erekcją w wieku 50 lat?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Genas.D

~Genas.D

Zgadzam się całkowicie jeżeli chodzi o iqman. Sam je brałem i dają porządnego kopa w "tym zakresie" Zona tez zadowolona, więc jak dla mnie to było i jest idealne rozwiązanie

~Witek.W

~Witek.W

u mnie nie było po IQMan żadnych niespodzianek, wszystko działa jak należy, to są same naturalne składniki praktycznie więc nic Ci raczej nie ma szans zaszkodzić

~Hilary6

~Hilary6

U mnie to co jest po iqman, żona określiła, jak nowy okres w życiu, podobno dopiero teraz wie co to seks 9szkoda że wcześniej też było podobno ok, do czasu)

Mbc

Mbc

Przed zażyciem specyfików na członka trzeba by dać się zbadać, głównie pod kątem chorób serca. Jeśli badania nie wykażą choroby, to wtedy jakoś się wspomóc, m.in. piciem większej ilości wody.

177193 mbc Mężczyzna, 34 lata, Szczecin
~Pilos

~Pilos

Wszystko zależy od problemów. Jeżeli to nie kompletna awaria a sporadyczne przypadki, to może być dużo powodów. Mi pomógł maxon active. Skutecznie likwiduje problem.

~leonno

~leonno

wiek nie ma tutaj najmniejszego znaczenia, ja jestem młody po 30 kilka lat i też problem miałem, bo wcale sie nie ruszałem, nie jadłem za dobrze, duż paliłem, i problem gotowy, miałem problemy z utrzymaniem erekcji, szuałem pomocy i natrafiłem na maxon, kupiłęm i działa jak viagra, stawia sprzęt na nogi, teraz przynajmniej w łóżku przestałem się krępować bo czujemy się na króliki :)

~Pilos

~Pilos

Heh, to przypomnij sobie jak miałeś 10 lat mniej. Stawał na rozkaz, a nawet bez niego. Wiele nie trzeba było. Z wiekiem to się zmienia, a powody moga być różne, to czasem są różne schorzenia, ale też stres, który z wiekiem może mieć różne dodatkowe efekty uboczne. Zresztą powodów może być dużo. Napisałem, co dla mnie jest skuteczne i chyba najpierw należy zacząć od najprostszych i szybkich metod, a nie męczyć się i nadmiernie dociekać i stresować.