Skocz do zawartości
Forum

Czy mój penis jest prawidłowej budowy i co to za linka pod napletkiem?


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje pytanie jest dość nietypowe i wstydliwe. Mam 13 lat i napletek schodzi mi w stanie spoczynku, lecz w wzwodzie widać tylko kawałek główki. Lecz nie w tym problem, gdy ściągam napletek w stanie spoczynku, tam gdzie wylatuje mocz mam tak jakby 'przypiętą' taką linke ktora prowadzi do napletka. Boje się ciągnąć dalej. I mam kilka pytań. 1. Czy to normalne? 2. To stulejka częściowa? 3. Mogę sobie pomóc domowymi sposobami? PS: Nie chciałbym mówić rodzicom Dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Witaj.
W Twoim wieku przeżywałem dokładnie ten sam problem tyle że nawet w stanie spoczynku nie potrafiłem ssunąć skóry z napletka i również rozmyślałem nad tym czy może to być stulejka ponieważ objawy są bardzo podobne i kolega który miał stulejkę opowiadał mi o tym jak rozcinali mu to laserowo ale mniejsza o większą Wpisz w google grafika stulejka i sam oceń czy podobnie to wygląda w moim przypadku zdecydowanie się to różniło . Jednak ja powiedziałem o tym mamie która zasugerowała mi żeby codziennie podczas kąpieli w wannie w gorącej wodzie troszeczkę rozciągać napletek i starać się stopniowo zsuwać i wtedy rzeczywiście udało mi się w stanie spoczynku zsunąć cały napletek (euforia) lecz gdy tylko doznawałem wzwodu członka problem powracał jak i lęk przed tym pierwszym razem że kiedyś będzie to trzeba zrobić i wtedy nie ma zmiłuj mnich zdejmie kaptur :) Nareszcie doszło do pierwszego prawdziwego związku z dziewczyną tak więc wiek po dwóch latach kiedy miałęm już lat 15 i nie podjąłenm żadnych kroków specjalistycznych w tym kierunku a wiadomo że ten wiek jest wiekiem przechwalania jakiego to sie nie ma i co sie nie może, Więc pewnego razu Dziewczyna podczas zabawy nim doprowadziła go do wzwodu ja nigdy nie wspominając o tym "problemie" wiedziałem że zacznie zsuwać skórkę czyt, walić konia tak więc nie pozostawało mi nic innego jak zamknięcie oczu i niech dzieje się co chce w myślach strach przed krwią lub Bóg wie czym. Ona niczego nie świadomo mojego problemu zsunęłą ruchem posuwistym w dół skórę z napleta wtedy to pierwszy raz ujrzałem jak podczas wzwodu wygląda mój gotowy do działania penis w sercu wielka ulga ,duma z siebie radość ze zwycięstwa nad sobą,. Oczywiście żadnej krwi nie bylo ta nitka rozciągnęła sie jak trzeba. I zapewne tak też będzie u Ciebie więc w takiej sytuacji nie pękaj najlepiej nic o tym nie mów partnerce gdyż wiedząc to będzie dużo ostrożniejsza i pod wpływem oporu będzie mogła przerwać trzepanko a wtedy wstyd jak chuj proponuje przed wyczuciem sprawy strzelenie dwóch browarów na odwagę np, u mnie tej nitki już nie ma wgl gdyż podczas upojnych nocy i wigoru od cholery strzeliła w pizdu wtedy i owszem było troszeczkę krw ponieważ jest to silnie ukrwiony mięsieńi sprzęt uszkodzony ale nie na długo za chwilę krew przestała leciec i po jakiejś chwili znów orka nie chce mi się już pisać jak to mowią u mnie ze sprężynką wszystko gra po prostu brak odwagi czasem męska duma może się przydać nie chce mi sie już pisać wiec głowa do góry i atakuj te kangury xD Pozdro

Wziąć się w garść czas na zmiany !!!

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...