Forum męskie sprawy

Jak poradzić sobie z zaburzeniami erekcji?

~p...l

~p...l

mam pytanko niechce mi stac penis ale jak wale to dochodze i tryskam co mam zrobic zeby mi penis stal jakas porada

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Zaburzenia erekcji mogą wynikać z wielu przyczyn (zła dieta, problemy hormonalne, zaburzone relacje z partnerką, nadciśnienie, cukrzyca, nadużywanie alkoholu, zażywanie niektórych leków, depresja itp.). By skutecznie przeciwdziałać problemom seksualnym, najpierw należy poznać przyczynę problemów ze wzwodem.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
~Jan.B

~Jan.B

Zgadzam się co do iqman, sam stosowałem, i jak dla mnie to jest to najlepszy środek jaki obecnie jest dostępny, jeżeli chdzi o poprawę potencji dla facetów, którzy chcą jeszcze mieć udany seks

~Łazik8

~Łazik8

Zgadzam się co do iqman, sam stosowąłem i wiem ile to mi dobrego dało... bo nie będę pisał bzdur i udawał (zgodnie z powiedzonkiem) "świętszego od biskupa". Zawsze lubiłem i lubie seks. Więc jakiekolwiek problemy z erekcją, to dla ,mnie było jak wbicie noża w plecy

~Zenobiusz

~Zenobiusz

A ja zastanawiam się nad zakupem IQman, brat stosował i jest bardzo zadowolony i namawia mnie abym też spróbował, choć u mnie raczej nie ma problemów pod tym względem...