Skocz do zawartości
Forum

Mały penis


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,a więc mam 17 lat i mam zaledwie 8cm w zwodzie i moze z 3 w spoczynku jest naprawdę mały i zmarszczony, mam lekką nadwagę . Do tego podczas gdy penis jest w zwodzie naplet nie schodzi z szyszki + gdy jest w zwodzie jest taka lekko widoczna ciemna plamka w okolocy napleta na skórze.

Proszę o pomoc co mogę zrobić żeby mieć większego penisa.

Dodam że pale papierosy.

Odnośnik do komentarza
Gość fake_i_prowokacja

Wiesz czasem piszą na tym forum nastolatkowie żalący się że mają zbyt malego choć mają penisy 12-15centymetrowe. Myślałam że jesteś kolejnym z nich ale tym razem spotkalam się z osobą która ma naprawdę problem. Uważam ze musisz być nie tylko otyly ale i bardzo niski. Ile masz wzrostu? Tak czy siak palenie Ci nie pomoże. Postaraj się masturbować a penis sam urośnie troszkę. Mam podejrzenie że ten post to prowokacja , fake. Dlaczego? Ponieważ z tego co mówisz wynika że penis w wzwodzie ma prawie 300% wielkości penisa w spoczynku. A to nie jest możliwe ani spotykane u nikogo w świecie.

Odnośnik do komentarza

Lubię swojego penisa ale chciałem zawsze go troszeczkę zmienić, ulepszyć, albo coś w tym rodzaju. Żeby np. mi dłużej służył, zawsze był w gotowości do działania i żebym przenigdy nie dawał plamy w najmniej oczekiwanym momencie. Kiedy poznałem Extra Large- extralarge.pl miałem nadzieję, że to się uda i faktycznie tak się stało. Penis sie wydluzyl a ja moge byc sprawniejszy i daje rade nawet po kilka razy w ciagu jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...