Forum męskie sprawy

slabe libido

khkris

khkris

Witam serdecznie moje pytanie dotyczy estrogenu u mężczyzn. Ponieważ od kilku lat borykam sie z brakiem libido ogólnym zmeczeniem i objawami depresji . Wszystkie wyniki hormonów sa ok tylko estradiol jest poniżej normy czy to moze byc przyczyna ,

175701 khkris Mężczyzna, 41 lat, Gdańsk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~tudorr

~tudorr

U mnie po iqman jest taka jak była nie wiem, z dobre 30 lat temu, trafiało mnie, gdy pomyślałem, że w związku z tym że żona może już bez obaw o ciążę, że w końcu ze spokojem możemy razem, a tu mi maszyna wysiadać zaczęła. A teraz... no cóz, teraz to dopiero możemy cieszyć się seksem, na maksa, w każdej możliwej ni akceptowanej przez nas formie

karoool900

karoool900

Warto odwiedzić lekarza i dowiedzieć się o możliwych przyczynach takiego stanu rzeczy. Całkiem możliwe że jest to spowodowane wspomnianą depresją, ale też np. nieodpowiednim odżywianiem.

188760 karoool900 Mężczyzna, 28 lat, Poznań
~tomi8787

~tomi8787

Z tego co piszesz to jest to poważna sprawa i trzeba zasięgnąć porady psychiatry. Żadne tableteczki tu nie pomogą jeśli nie rozwiążesz przyczyny. Trzymam kciuki

~Sylwestwer.S

~Sylwestwer.S

Spróbuj zastosować tabletki iqman, mione pomogły i to bardzo, od czasu jak je brąłem, to nie mam najmniejszych problemów ani z erekcja, ani ze zbyt wczesnym wytryskiem

JackFrost

JackFrost

khkris, zbyt niski poziom estradiolu może być przyczyną zarówno stanów depresyjnych jak i braku libido. Najlepiej będzie, jeśli z wynikami badań udasz się do endokrynologa.

197807 jackfrost Mężczyzna, 54 lata, Łódź
~Nataniell

~Nataniell

Masaż może ci zrobic partnerka, jak już z instrumentem będzie OK. A na poważnie, jak wspomniałem juz w jednym z postów, też miałem tego rodzaju problemy i na Allegro kupiłem tabletki iqman. Jak dla mnie rewelacha.3 miesiace i najmniejszych problemów z erekcją, pomimo, że samych tabletek nie biorę już od pół roku

~Amadeusz.M

~Amadeusz.M

Mój facet tez teraz przyjmuje tabletki IQMAN i po miesiącu stosowania naprawdę jest super Ja szczerze muszę powiedzieć ze działa.Dziewczyny jeżeli wasz facet ma problemu podsuńcie mu te tabletki będziecie bardzo zadowolone.

~Sambor4

~Sambor4

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu, dzisiaj znów mogę sieszyć się seksem, gdzie jedyna obawą może być pęknięcie gumki, a nie że w połowie mi opadnie...

~deratyzator

~deratyzator

jeba.. gady pracujące w marketingu i reklamujące ten specyfik. Jedni dzwonią do człowieka, drudzy siedzę w internecie i zmieniają tylko nick.

~Liniusz

~Liniusz

Ja też stosowałem IQman i jak dla mnie to jeden z najlepszych środków wspomagających potencje.

~Jacek.Cz

~Jacek.Cz

Ja też stosowałem IQman i efekt rewelacyjny, erekcja silna, czas stosunku znacznie się wydłużył.Jak dla mnie rewelacja

~Alojzy8

~Alojzy8

Ja też zdecydowałem sie na zastosowanie IQman. Efekt przerósł moje oczekiwania i to dosłownie, w sztywnym tego słowa znaczeniu

~Georg6

~Georg6

Moim zdaniem będzie coraz gorzej. I nie abym pisał to w stosunku do IQman, bo miałem okazje przetestować te tabletki na sobie i jak najbardziej pozytywnie zadziałały, ale podstaw tego, dlaczego coraz to młodsze osoby mają problemy z erekcją

~Kostek8

~Kostek8

Słyszałem o iqman, pozwolę sobie napisać więcej, sam stosowałem iqman i uważam że jest to jeden z lepszych o ile nie najlepszy środek wspomagający i poprawiający erekcje jaki obecnie można kupic...

~Krssh

~Krssh

Zdenerwowanie i stres - znam to. U mnie to też nie pomaga przy seksie. Wypróbowałem parę środków i skuteczny okazał się maxon active, który dosyć szybko, bo w niecałe pół godziny, wywołuje erekcję. Wydaje mi się, że warto próbować to co jest normalnie sprzedawane w aptece, a nie jakieś dziwne wynalazki z internetu.

~Ferdzio89

~Ferdzio89

Zgadzam się, że IQman jest obecnie najskuteczniejszym środkiem wspomagającym męskość. W każdym razie u mnie skuteczność "przerosła" oczekiwania i to w pełnym tego słowa znaczeniu

~Ireneusz.P

~Ireneusz.P

U mnie podobnie, długo zastanawiałem się co wybrac, w końcu zdecydowałem się na IQman i jestem bardzo zadowolony z tego powodu

~rysiucyk

~rysiucyk

Stosowałem iqman to jest jakieś gowno wciskają ludziom kit nie bierzcie tego

~Strach6

~Strach6

Zgadzam się z opiniami na temat IQman, moim zdaniem to obecnie nie jeden z lepszych środków dostępnych na rynku ale najlepszy środek z grupy preparatów wzmacniających potencję, sam stosowałem, wiec wiem dokładnie jak człowiek się po nim czuje, jak wzrasta ochota na seks oraz co chyba najważniejsze, ajk wracają możliwości by w ogóle on było możliwy i zadowalający dla obojga stron