Skocz do zawartości
Forum

Problem z erekcją u 24-latka


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli idzie o wzmocnienie potencj i porawienie jakości stosunku, co pewnie interesuje ciebie jak i Twoja partnerkę, to również uważam, że IQman jest opcja którą bardzo poważnie powinieneś rozważyć, ja swoj zestaw kupiłem w promocyjnej cenie na Allegro

Odnośnik do komentarza
Gość Remigiusz6

Ja mialem tez problemy z erekcją.Wypróbowałem różne środki ,ale bylem tylko rozczarowany.Pewnego razu moj kuzyn dopiero po paru piwach dal mi rade że też wspomaga swoją erekcję tabletkami IQMAN Tabletki są całkowicie bezpieczne a na efekty nie trzeba długo czekać.

Odnośnik do komentarza
Gość Łuki.W

Co do tabletek IQman to ja je brałam dla tego że nie mogłem za długo się kochać,tryskałem zawsze za wcześniej.Zmiana po tych tabletkach jest bardzo dużo teraz kocham sie bardzo długo bez przykrych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Gość Niko789

Ze środków, które faktycznie coś dają to IQMAN, brałem to przez kiilka tygodni - szkoda tylko, że dopiero po kilku miesiącach, wcześniej próbowałem bardziej znanych. Po tych kilku tygodniach w zasadzie zdolności seksualne były ok, później to już nawet moją kobietę zaskakiwałem. Próbujcie - mnie brak erekcji zniszczył związek

Odnośnik do komentarza
Gość Regina.Z

Mój mąż również zaczął brac IQman. Jak pojawiły się pierwsze problemy z erekcją, to chciałam wysłać go do lekarza, ale kategorycznie odmawiał, że nie będzie się przed nikim tłumaczył ze swoich problemów łóżkowych. Jakimś cudem udało mi sie jednak namówić go na regularne przyjmowanie tych tabletek, i na całe szczęście efekty są.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...